16 Şubat 2017
#7789798

Figaro Kuaför Saçlarımı Mahvetti

09.02.2017 perşembe günü saat 19:00 sularında Akyaka AVM içerisinde bulunan Figaro Kuaför'e giderek siyah belime kadar olan saçlarıma gri balyaj yaptırmak istediğimi söyledim. Saçımda daha önceden siyah boya olduğunu birçok kuaförün açılmayacağı için yapamayacağını bildirmeme rağmen V.G isimli personel istediğim renkte yapılabileceğini gösterdiğim resimdeki gibi olacağını iletti kendisi erken çıkacağı için işlemi T*** beye devretti. Çıkan sonuç bakır ve kızıla çalan kötü ve yanmış bir renkti. (Ektedir) Kuaförün ortağı Ş*** Bey hatalarını telafi etmek için keratin bakımını ücretsiz ve hatayı düzeltmek için ne gerekiyorsa yapacağını belirterek başta anlaşılan 390 liranın dışında farklı bir rakam konuşulmadı. Ş*** bey yapıştırma kaynak yaptı kaynaklar iki günde açılarak düştü. Toplamda 500 TL'mi aldı.

Yeliz Yeliz 4.934 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yeliz14 Şubat 2017

    Kaynak yapılırken son teknolojinin kullanıldığı ana saçım kopsa bile kaynakların asla düşmeyeceğini ilettiler. Sadece iki gün sonra toplamda iki tane kalın kaynağın kendiliğinden düştüğünü belirtmek için kuaförü arayıp saçları iade edip ücretimi almak istediğimde kuaföre davet edildim. Ve hiçbir şekilde hatalarını kabul etmediler hatta benim borçlu olduğumu söyleyerek oldukça aşağılayıcı üsluplarla marketten siyah boya alıp boyadığınız için rengin tutmadığı gibi bir sürü çirkin ifade ile bağıra bağıra bir daha kuaför salonunda beni görmek istemediklerini söyleyip ben hatta sadece kesim ücretini düşebileceklerini söylememe rağmen yaktıkları ve hatalarını telafi etmek için sundukları kaynak imkanında ücretini talep ederek hiçbir şekilde iadeyi kabul etmediler. Acil yardım istiyorum hem saçlarımın yanmasıyla kaldım hem 500 TL mden oldummm! ! ! ! ! ! ! !

  • Yeliz14 Şubat 2017

    Kaynak yapılırken son teknolojının kullanıldıgı ana sacım kopsa bile kaynakların asla düşmeyeceğini ilettiler. Sadece iki gün sonra toplamda iki tane kalın kaynağın kendiliğinden düştüğünü belirtmek için kuaförü arayıp saçları iade edip ücretimi almak istediğimde kuaföre davet edildim. Ve hiçbir şekilde hatalarını kabul etmediler hatta benim borçlu olduğumu söyleyerek oldukça aşagılayıcı usluplarla marketten sıyah boya alıp boyadıgınız için rengın tutmadıgı gibi bir sürü çirkin ifade ile bağıra bağıra bir daha kuaför salonunda beni görmek istemediklerini söyleyip ben hatta sadece kesim ücretini düşebileceklerini söylememe rağmen yaktıkları ve hatalarını telafi etmek için sundukları kaynak ımkanında ücretini talep ederek hiçbir şekilde iadeyi kabul etmediler. acilll yardım istiyorum hem saçlarımın yanmasıyla kaldım hem 500 TL mden oldummm! ! ! ! ! ! ! !

Ziyaretçi Yorumları