Fibabanka'nın Kurye Fiyaskosu!

Mustafa Mustafa04 Mayıs 13:16

En ufak kurumsallık barındırmayan bir banka. Vatan Bilgisayar'dan Oppo marka bir telefon aldık. Telefon alındıktan 3 gün sonra tarafımıza sözleşme geleceğiyle ilgili arandık. Ve tabii ki söylenen o günde sözleşme gelmedi. Fibabanka'yı aradık sözleşme gelmedi dedik. Bir numara verdiler. Kurye genel merkezinin numarasıymış aradık tabii ki bir cevap alamadık. Ertesi gün bekledik yine aradık yine cevap alamadık. Tekrar Fibabanka'yı aradık. Yeni bir randevu tarihi oluşturdular. 4 gün sonrası için. Peki 4 gün sonra geldi mi tabii ki gelmedi. Verdikleri kurye numarasından tekrar aradık müşteri hizmetlerine bağlanmak için 25 dakika bekletildik. Peki müşteri temsilcisine bağlanıp görüşebildik mi tabii ki hayır 25 dakikanın sonunda şimdi bağlanıyorsunuz deyip telefonu meşgule attılar. Yılmadık tekrar aradık yine bağlanamadık meşgule aldılar. Özetle Vatan Bilgisayar, Fibabanka ve kurye kötü bir sistem içinde çalışıyor. Bu ülkede paranızla bile bir şey almanız mümkün değil. İşini iyi yapmayan bu firmalarla çalışılmaması lazım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mustafa 05 Mayıs 15:19

Bizimle iletişime geçilmedi. Kuryeniz dün gelmedi. Bugün de bu saate kadar gelmedi. Mesai saati bitiminde siparişimi iptal edeceğim.

Fibabanka Logo Fibabanka 04 Mayıs 14:23

Merhaba Mustafa Bey, Yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz ilgili birimlerimizle paylaşılmış olup en hızlı şekilde değerlendirecek ve sizinle iletişime geçilecektir. Mutlu günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler