Fibabanka ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Fibabanka Yüksek Faiz Vereceğiz Denilip Verilmemesi

4.426görüntüleme
Sinan
Sinan 10 Kasım 2020 09:15

Bir miktar paramı Fibabanka kiraz hesaba yatırmak istedim, 05.11.2020 perşembe günü müşteri hizmetlerini aradım, faizde anlaştık parayı yatırdım. Faiziniz onaylandı diye aynı gün beni aradılar. Cuma günü anlaştığımızdan daha düşük faiz aldım, cuma aradım dediler bir yanlışlık olmuştur düzeltilir dediler, cumartesi hala düşük faiz gözüküyordu ama para hesaba yatmıyor, hafta sonu olduğu için, yine aradım dediler, pazartesiyi düzelir hafta sonu işlem yapılamadığı için öyle kalmıştır, pazartesi yine aynı, yine aradım hesabınız Düzce şubede oraya mail atıyorum, düzeltsinler denildi. Salı oldu yine aynı, şubeniz sizden bağımsız mı hareket ediyorsunuz, beni mi oyalıyorsunuz? Cevap bekliyorum.

Fibabanka Logo
Fibabanka10 Kasım 2020 10:55

Merhaba Sinan Bey, yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz ilgili birimlerimizle paylaşılmış olup en hızlı şekilde değerlendirecek ve sizinle iletişime geçilecektir. Mutlu günler dileriz.

Sinan
Sinan17 Kasım 2020 17:36

6 gündür arıyorum İlgilenen olmayınca bende parayı başka banka hesabıma gönderdim, ertesi gün aradılar bir yanlışlık oldu hata düzeltildi diye, bende parayı çekince nasıl arıyorsunuz dedim, arayan kişininde içerlendi hatanız düzeltildi isterseniz kullanabilirsiniz istemezseniz siz bilirsiniz dedi, bende iş işten geçti, başka yerde değerlendirecem paramı dedim, kendilerince sorunu çözdüler ama ben çözümden hiç memnun değilim, hem geç çözülmesi hem de 6 günlük kayıp gözardı edilmesi olmadı

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler