Fibabanka Telefon İçin Başvuru Yaptım Ama Sözleşme Hala Elimde Yok

Emine Emine2 hafta önce

11 Mayısta telefon için müracaat ettim kabul edildi diye mesaj geldi sözleşmeniz kuryeye verildi diye bir mesaj daha geldi ve arkasından 15 Mayısa randevu verildi. Ama hala gelen giden yok neden böyle yapıyorsunuz anlam veremedim insanlarla dalgamı geçiyorsunuz bilmiyorum en azından iptal edildi diye mesaj atın bir bilgi verin. Zor durumda kalmasak tercih etmeyiz inanın artık aramaktan yoruldum günlerdir lütfen.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Emine 1 hafta önce

Ben 11.05.2020 tarihinde telefon başvurusunda bulundum 15.05.2020 tarihinde randevu alındı sözleşme evrakları için gelen giden herhangi bir bilgi veren olmadı o sebepten sürekli bankayı ara kuryeyi ara bir de takip şifresi veriliyor giriyorum aynı şifreyi yanlış ya da eksik tuşladınız diyor orayı arıyorum bizlik bir şey değil burayı arıyorum bizlik bir şey değil kim ilgileniyor o halde ya Allah aşkına bu ikinci şikayetim bu nasıl bir kurye ki böyle uzun sürüyor bir evrak ya

Fibabanka Logo Fibabanka 1 hafta önce

Merhaba Emine Hanım, mesajınız için çok teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlerimizle paylaşmış olup en hızlı şekilde değerlendirecek ve sizinle iletişime geçilecektir. Mutlu günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler