Fibabanka Tek İşleri Müşteri Oyalamak

Esra Esra28 Temmuz 00:22

24 Temmuz cuma günü Vatan Bilgisayar'dan telefon almak istedim. Gerekli yerlere mesaj çekip Fibabanka'dan kredimde onaylandı. Ancak soy isimim yabancı kendim Türk vatandaşıyım sistem bu soy ismimde olan noktalama işaretini kabul etmedi. Cuma günü 2 kere müşteri hizmetleri ile konuşup konu hakkında dosya açıldı. 27 Temmuz saat 11'de tarafıma Fibabanka'dan telefon geldi cuma günü açılan dosyada sıkıntının neyden kaynaklandığı yazıldığı halde arayan kisi dalga geçer gibi böyle bir sorun olamaz dedi. Sanki keyfimden gittim Fibabanka'dan kredi çekeyim soy ismimde noktalama işareti sorun olsun diye kendi kendime iş edindim. Bunun üzerine üslubundan memnun olmadığım hattaki personel biz size geri döneceğiz dedi kapattı. Saat 16 civarı tekrar işin peşine düşüp kendim aradım yine hiçbir şeyden haberi olmayan biri çıktı karşıma yine dil döküp sorunu anlattım bana yine döneceklerini söylediler kapattım saat 17.29'da i**** isminde biri aradı sorunun çözüldüğünü söyledi evden çıktım Vatan Bilgisayar'a gittim. 

Bir de baktım ki sorun çözülmemiş yine aradım karşıma çıkan bayan personele anlattım ekranda sorunu görüntülediğini bana en kısa zamanda dönüş yapılacağını söyledi küfür etse daha iyi yani uzun lafın kısası sürekli karşımda en kısa sürede sözünü diline sakız yapan bir banka var bu süreç beni inanılmaz sinir etti. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Esra 28 Temmuz 12:09

Vatan bilgisayarda saatlerce bekleyip yaşamış olduğum rezillikten dolayı özrünüzü kabul etmiyorum çünkü sürekli en kısa sürede en hızlı şekilde diye müşterilerinizi kandırıyorsunuz sürekli telefonda saatlerce sizlerle konuşmak zorunda değilim sonucunda isim hallolmuyor dediğim gibi çevremdeki herkese fiba bankasının nasıl çalışma sisteminin olduğunu anlatayım ki kimse benim gibi rezil olmasın...

Fibabanka Logo Fibabanka 28 Temmuz 08:28

Merhaba Esra Hanım yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz ilgili birimlerimizle paylaşılmış olup en hızlı şekilde değerlendirecek ve sizinle iletişime geçilecektir. Mutlu günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler