Fibabanka Sipariş Onayını Vermediğim Bir Ürünün Kredi Hesabına Aktarılan Para.

Hasan Hasan30 Mayıs 03:22

28 Mayıs saat 18 civarı N11 üzerinden almayı düşündüğüm cep telefonu için sepetten satın alma moduna getirerek siparişimi eşim üzerinden daha önce onaylanan krediye istinaden işlemleri tamamlarken kredi onayı verildi ödeme planı yapıldı ve sipariş onayı verilirken bir sistem hatası oluştu banka yetkilileriyle ilerleyen saatlerde görüştüğümde ilk 2 temsilci yardımcı olmadı.

Gece saat 12'ye doğru görüşme yaptığım temsilci 24 saat beklememi söyledi ve paranın N11 hesabına aktarılacağını söyledi sonrasında 29 Mayıs saat 18 civarı tekrar N11 temsilcisiyle görüşmemde paranın aktarılmadığını söylediler bankayı eşim aradığında hesaptan paranın aktarıldığını ve haziran 28 de ilk taksitini yatıracağımızı belirttiler sonra tekrar N11 sonra tekrar Fibabanka derken sorunum çözülmedi ortada bir mağduriyet var neden banka kredimi iptal edip benim sıkıntımı gidermedi de N11 üzerine saldı.

Şimdi böyle daha mı iyi oldu ben bir daha bu banka ve N11 ile çalışır mıyım artık bir önceki gün temsilci iptal edebiliriz ama sizin için fiba bankadan bir daha kredi kullandırılmaz derken bir gün sonra ne değişti de iptal edemeyiz N11 ile görüşün dendi. Bankanın bu konuya acilen bir çözüm bulmasını ve eşimi arayıp kredinin iptal olduğunu ve artık rahat rahat uyuyabileceğimizi söylemesini istiyorum aksi durumda yasal yollardan hakkımı arayacağım. Almadığım bir cep telefonu için bu krediyi ödemem.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Fibabanka Logo Fibabanka 31 Mayıs 20:42

Merhaba Hasan Bey, mesajınız için çok teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlerimizle paylaşmış olup en hızlı şekilde değerlendirecek ve sizinle iletişime geçilecektir. Mutlu günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler