Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Fibabanka Sabır Taşı Oldum

Tolga
30 Mayıs 2022 21:38
2.957

Fiba bank mobil bankacılığa indirip üye olmak istedim. 1 haftaya yakındır uğraşıyorum. NFC özelliğinizden dediler gittim. Sıfır telefon aldım yine olmuyor.

Bu sefer müşteri temsilcisi güvenlik yerinden girin dedi. Oradan denedim her şeyi yaptım müşteri temsilciyle görüşme imkanı sağladım. Bu sefer para gönder gönderdi. Yok o değil, o olacak yine tamam dedim o yazdım gönderdim. Bu sefer diğer banka göndermedi. İşlem olmuyor tekrar arayın yine tamam dedim. Tekrar aynı işlemleri yaptım ve 1 saate yakındır görüntülü servise ulaşmaya çalışıyorum. Sabır taşı oldum resmen.

Kısaca olmuyor işleminin denemeyin de, beni de oyalama hep bir bahane üretip, suçu hep bize atmak, sizi haklı çıkarmıyor. 1 haftaya yakındır görüşemedim. İnsan bir muhatap olmaz mı? Hep bir bahane üretilip, sistem kabul etmiyor. Tekrar arayın tekrar yapın, bana yardımcı olunmuyor ki.

Tolga
30 Mayıs 2022 21:33

Anlarız hızla çözeriz hızla reklamı yapıp da 1 haftadır çözememeniz güldürdü beni :) ) teşekkür ederim

30 Mayıs 2022 22:21 (Şikayetten 43 dakika sonra)

Merhaba Sayın Tolga O. , yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz ilgili birimlerimizle paylaşılmış olup en hızlı şekilde değerlendirecek ve sizinle iletişime geçilecektir. Mutlu günler dileriz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Büşra

Aynı sorun bende de oldu saçma sapan bir işleyişleri var nfcyle okutmadığın sürece şifre veremiyorlarmış denemediğim yöntem kalmadı uygulamalarında sorun var bugün kredimi ödeyemedim Allah'tan başka bankada IBAN kayıtlıymış oradan hallettim kredi notumu düşürecekler

Benzer Şikayetler

Fibabanka Yüksek Faiz Gösterip Ani Düşüşler Yapıyor. Ve Destekte Yok

Ethem
17 Temmuz 04:15
4
1

Fibabanka Numara Güncelleme Sorunu

Ertuğ
30 Haziran 06:05
313
1

Fibabanka Şifre Sorunu Mağduriyeti

Ezgi
10 Mayıs 18:44
241
Benzer Şikayet Yaz