Fibabanka Numara Güncellenmiyor

Nurtaç Nurtaç03 Nisan 03:04

Vatan Bilgisayar'dan telefon almak için yaptığım kredi başvurusunda tüm bankalarda numaram güncel olmasına rağmen hep eski numarama yönlendiriliyorum müşteri hizmetleriyle yaptığım konuşmalarda kredi kayıt bürosundan da numaramın güncellenmesi istendi ve 15 gün içinde düzeleceği söylendi fakat yapalı 1 aydan fazla süre olduğu halde hala aynı sorunla karşılaşıyorum ve müşteri hizmetlerinin bana söylediği tek şey beklemem gerektiği! Bir numara güncellemek bu kadar zor olmamalı tam 3 aydır bunun için uğraşıyorum ve Zonguldak yakınında bile şubeniz bulunmadığı için yapabildiğim tek şey müşteri hizmetleri o da hiçbir e yaramıyor zaten. Mağdurum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Nurtaç 10 Nisan 00:18

Geri dönüş yapıldı fakat ne sorunuma çözüm bulundu ne de ilgilenildi kredi kayıt bürosunda numaramın güncel olmadığı tekrar güncelleme yapmam gerektiği söylendi fakat yaptığım görüşmelerde bankalarda da kredi kayıt bürosunda ve Findeks de numaramın güncel olduğu, Fibabankanın sistemini güncellemesi gerektiği, benim yapacak bişeyimin olmadığı ve bu bankadan sürekli böyle yanlış yönlendirmeler yapıldığı hep aynı sorunla karşılaştıkları söylendi. Sorunum hala devam ediyor ve pek çözebilecek gibi de durmuyor bu banka!

Fibabanka Logo Fibabanka 05 Nisan 15:13

Merhaba Sayın Yılmaz, yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlerimizle paylaşmış olup en hızlı şekilde değerlendirecek ve sizinle iletişime geçilecektir. Mutlu günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler