Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Fibabanka Mobilden Müşteri Olamama Hatası

profile
01 Nisan
960

Mobilden müşteri olamıyorum sürekli kimlik okut yüzü tanıma testinde de bekletip bekletip duruyor bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim keza Paycell ® üzerinden başvurdum burada okuduğum yorumlarda ki mağduriyeti bende yaşayacağım gibime geliyor.

Fibabanka Logo
01 Nisan 19:30

Merhaba Sayın Caner Ç. , yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz ilgili birimlerimizle paylaşılmış olup en hızlı şekilde değerlendirecek ve sizinle iletişime geçilecektir. Mutlu günler dileriz.

Benzer Şikayetler

1

Fibabanka Yüz Tanıma İşlemim Gerçekleşmiyor

profile
4 hafta önce
172

Fibanka sından1.5 saattir yüz tanımı gerçekleşmiyor. Müşteri olmak için kimlik bilgilerimi aldıktan sonra yüz tanıma işlemi için kameraya yönlendiriyor defalarca uğraşmama rağmen yüz tanıma işlemim gerçekleşmiyor yetkililer nerede lütfen yardım edin!?!

Fibabanka Mobil Üzerinden Müşteri Olunmuyor

profile
03 Ağustos
198

Fibabanka kredim onayladı hayhay üzerinden ama kimlik onayı geçmiyor defalarca yaptım lütfen bir çare bulun kredi zamanına kadar kimlikte bir sıkıntı olmamasına rağmen geçmiyor başka telefondan denedik yine olmuyor. Bir çare bulursanız sevinirim lütfen

1

Fibabanka İle İşimiz Varsa Sadece Şubeye Giderek Çözülüyor

profile
01 Ağustos
420

Fibabanka mobil uygulaması kadar kötü ve altyapısı olmayan başka bir banka demiyorum kurum dahi yoktur. Mahallenin ahmet bakkalın altyapısı bunlardan daha sağlam. Müşteri olmak için 40 dereden su getiriyorsun sonra mobilden giriş yapmak için şifre belirliyorsun 2 saniye sonra şifre ile giriş yapacak...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Mahmut

Merhaba sorun çözüldü mü bende aynı sorunu yaşıyorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Fibabanka Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 sa 2 dk
Benzer Şikayet Yaz