Fibabanka ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Fibabanka Kurye Ziyaret Hakkında Yanlış Beyanda Bulundu

3.057görüntüleme
Tugay
Tugay 18 Kasım 2020 22:18

09/11/2020'de Vatan Bilgisayar internet sitesinden başvuruda bulunduğum Fibabanka alışveriş kredisi olumlu sonuçlanmış, ürün seçimim yapılmış ve Fibabanka'ya yapacağım vadeler ve tutarlar belirlenmişti. Siparişi geçtikten 1 gün sonra Fibabanka tarafından arandım ve belirttiğim adresime, Kredi belgelerini imzalamam için kurye ziyareti gerçekleştirileceğini bu ziyaretin ise 17/11/2020 tarihinde (saati belirtilmedi) söylenildi. 

Ziyaret günü kurye arkadaş her kim ise onun tarafından aranmadım iletişim kurulmadım ve ziyaret gerçekleşmedi. Banka ile iletişime geçtim ve yeni tarih belirlenmek istendi fakat teslimat işlerinin çok uzadığını yeni tarih istemediğimi fakat benim ile iletişime geçmeyen Kurye'nin bir açıklama belirtip belirtmediğini sordum ve herhangi bir açıklama olmadığı söylendi. Belirttiğim görüşlere istinaden kayıt açıldığı ve dönüş yapılacağı belirtildi. Aradan 12 saat geçmeden Fibabanka'dan bir mesaj aldım ve işlemlerin belirlenen sürede tamamlanmadığı için siparişimin iptal edildiği söylendi. Tekrar bankayla iletişime geçtiğimde ise Kurye arkadaş bana ulaşamadığını beyan etmiş. Anlaşılan o ki kurye arkadaş işini yapamamış ama yapamadığı belli olmasın diye de bana ulaşamadığını belirtmiş.

İlginç olan banka ile kurye arasında yer alan kopukluk. İkisinin de birbirlerinden haberleri yok. Banka görevlilerine sorduğumda bir şey diyemiyorlar. Sonuç olarak kimsenin kimsede haberi olmadığı işlerin harala gürele gittiği müşterilerin mağdur edildiği Fibabanka ile bir daha çalışmayacağım.

Fibabanka Logo
Fibabanka19 Kasım 2020 08:45

Merhaba Tugay Bey, yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz ilgili birimlerimizle paylaşılmış olup en hızlı şekilde değerlendirecek ve sizinle iletişime geçilecektir. Mutlu günler dileriz.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler