Fibabanka Kurye Belirtilen Tarihler Arasında Gelmedi

Osman Osman11 Kasım 2020 18:42

Fiba Banka kredisi ile Vatan Bilgisayar'dan telefon aldım beni aradılar motokurye gelecek evrakları imzalayacaksınız dediler 9 gün boyunca gelen giden olmadı. Böyle bir teknoloji çağında 9 gün boyunca müşteriyi mağdur edebiliyorlar. Sipariş numarası ile az önce baktım önce onaylanan siparişim neden daha sonra iptal ediliyor anlamış değilim. Lütfen ilgililer yetkililer gereken işlemleri yapsın bilgilerinize sunar gereğinin yapılmasını talep ederim.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Osman 17 Kasım 2020 17:38

Bakın iletişime geçildiği halde hala sorun çözülmüş değil bu ayın 11. Günü bana dediniz ki sizinle iletişime geçilecek ve kurye randevunuz alınmıştır dediniz. Bakın bugün aradım kurye randevunuz yok dediler siz müşteriyle dalga mı geçiyorsunuz? Vatan Bilgisayar'dan tüm onaylanan kredi bilgilerimi aldım ama siz hala bir kurye irtibatı sağlayamadınız. Sorun kurye ise ben geleyim tam bir hafta olmak üzere hala şikayetimiz sorunumu çözebilmiş değilsiniz yazık sanki çat devletinde yaşıyoruz!

Fibabanka Logo Fibabanka 12 Kasım 2020 09:02

Merhaba Osman Bey, yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz ilgili birimlerimizle paylaşılmış olup en hızlı şekilde değerlendirecek ve sizinle iletişime geçilecektir. Mutlu günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler