Fibabanka Kredim Onaylandı, Fakat Kuryesi Hala Gelmedi

Atilla Atilla2 hafta önce

12.05.2020 'de Vatan Bilgisayar'dan Fibabanka üzerinden televizyon siparişi vermiştim. Sonra bana gelen mesaj da Tele Kurye'den mayıs 23'ünde geleceğiz diye bir mesaj geldi 2 hafta sonraya. Tabii ki kabul etmedim sonraki gün beni Tele Kurye aradı bu ayın 16'sında geleceğiz diye bende kabul ettim. Ayın 16'sında önceki gün 15'inde aradım Tele Kurye'yi yarın geliyor musunuz diye evet geliyoruz diye onayladılar beni. Ayın 16'sı gününde kimse gelmedi. Akşam 9'a kadar bekleyin dedi banka gelirler diyerek beni saatlerce o gün boşuna beklettiler. 

Aradığım zaman bankayı Tele Kurye'yle iletişime geçin dendi hafta sonu olduğu için ulaşamadım. Ayın 18'i yani pazartesi günü Tele Kurye'yi aradım tam 30 dakika telefonda bekledim bir kadın açtı. Mevzuyu anlattım bana teknik arızadan dolayı gelemedik dendi ayın 23'üne geleceğiz dediler. Ben kabul etmedim, asla da kabul edemezdim. Televizyonu o hafta aileme hediye alacaktım ama maalesef Fibabanka ve çalıştığı Tele Kurye lerini ciddiye almayarak beni mağdur ettiler. 

Zaten Tele Kurye'nin müşteri hizmetleri aşırı saygısız bir insan işimi çözmek yerine bana laf yetiştirmekten başka bir hizmeti olmadı. Bankayı aradım durumu anlattım maalesef onlarda bana yardımcı olmadılar. Şikayetimi dile getirdim Fibabanka müşteri hizmetlerine, çünkü ayın 16'sında gelmeyen Tele Kurye ayın 23'ünde de gelemeyeceğini anladım. Gelmemek için bilerek bayrama randevu veriyorlar işin bahanesi teknik arıza, kargonun teknik arızası nasıl oluyor ben hala çözemedim. Eğer benim bu mağduriyetim en kısa zamanda hal olmazsa sizin bankanızla olan tüm iletişimleri kesiyorum bilginize!

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Atilla 1 hafta önce

Halletmediniz yine ayın 23 de gelemediniz! Bu işlemler neden online üzerinden olmaz akıl karı iş değil yaptığınız!

Fibabanka Logo Fibabanka 1 hafta önce

Merhaba Atilla Bey, mesajınız için çok teşekkür ederiz. Talebiniz ilgili birimlerimizle paylaşmış olup en hızlı şekilde değerlendirecek ve sizinle iletişime geçilecektir. Mutlu günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler