Fibabanka Kredi Tutarımı Öğrenemiyorum!

Aykut Aykut22 Haziran 14:14

Bundan 1 sene önce Vatan Bilgisayar'dan telefon alırken Fibabanka kredi kullanarak aldım. Normalde 2020 haziran ayında ödemem tamamlandı. Fakat banka müşteri hizmetlerini aradığımda bana kalan bir tutar daha olduğunu ama ne kadar olduğunu öğrenebilmek için sistemde kayıtlı telefondan aramam gerektiği söylendi. 

Bende kendilerine o telefonun sahibinin 9 sene önce vefat ettiğini ve hattın kapatıldığını aktardı. Daha sonra telefonda ki hanımefendi  kaba bir şekilde o zaman şubeye gidin dedi. Ben şubeye yoğunluğumdan gidemediğimi telefonda bana istediği güvenlik sorularını sorarak benim olduğuma ikna edebileceğimi ve kaç tl yatıracağımı öğrenmek istediğimi söyledi. Birkaç gün içerisinde tarafıma dönüş yapılacak dedi. Üzerinden 2 hafta gibi bir süreç geçti hala dönüş yapılmadı. Bir daha asla Fibabanka ile çalışmam. Tarafıma lütfen acil şekilde dönüş yapılmasını istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Aykut 22 Haziran 15:31

Sistemde kayıtlı olan telefon numarasından bana ulaşabilirsiniz. Geçen sefer olduğu gibi arayacağız deyip aramamazlık yapmayın lütfen.

Fibabanka Logo Fibabanka 22 Haziran 14:50

Merhaba Aykut Bey, yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz ilgili birimlerimizle paylaşılmış olup en hızlı şekilde değerlendirecek ve sizinle iletişime geçilecektir. Mutlu günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler