Fibabanka ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Fibabanka Hizmet Sıfır Sorunlar Zirvede

3.950görüntüleme
Hüseyin
Hüseyin 24 Kasım 2020 18:51

Yurt dışı kaynaklı bir numaradan Fibabank'a bağlı FibaFx Fiba Foreks olarak hizmet verildiğini söyleyen bir numaradan arandım. Daha sonra numaranın yurt dışı numarası olduğunu görünce bunu Fibabanka'ya bildirdim. Konuyla ilgili gerekli ekiplere bildirim yaptıklarını söylediler. Birkaç gün sonra kredimi ödemek ve kontrol etmek için mobil şubeye girmeye çalıştığımda hata aldım. Bu durumu ilettiğimde bana mobil ve internet bankacılığımın kısıtlandığını söylediler, sebebini ise bilmediklerini söylediler. 

Kullanmadığım bir hesap sadece kredi ödediğim bir hesap ne olabilir dedim açıklama yok. 09-18 arası çalışıyorum şubeye gidin talimat verin diyorlar. Fibabanka müşterileri yanıltılmasın dedim, bin pişmanım. İyilik olsun derken beni rezil ettiler. Şubeye gidemiyorum, yapabilecek bir şey yok. Öyle bir itham ki sanki ben dolandırıcıyım.  Ne kadar uzaksanız o kadar iyi.

Fibabanka Logo
Fibabanka25 Kasım 2020 09:29

Merhaba Hüseyin Bey, yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz ilgili birimlerimizle paylaşılmış olup en hızlı şekilde değerlendirecek ve sizinle iletişime geçilecektir. Mutlu günler dileriz.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler