Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Fibabanka Gelmeyen Bankamatik Kartı Ve Diğer Şikayetler

profile
24 Şubat
1.195

Artık yazma zamanı geldi geçiyor bile yıl 2022 Vatan'dan bir ürün almak için Fibabanka' yı tercih ettim sorunda burda başladı. İlk başta SMS gitmedi bir şekilde hallettik falan sonra mobil bankacılığı indirdim şifre almam istendi kimliğimi sistem okumadı. Sonra müşteri hizmetlerini aradım yardım edemeyeceklerini söylediler sonra şubeye gittim dedim kimliğimi tanımadığı için şifre alamıyorum onlarda hiç bakmadan dediler çip çalışmıyor diye sonra t. C. Kimlik numaramı yazdılar kimse çıkmadı sonra kimliğiniz bozuk deyip gönderdiler. Ardından her gün müşteri hizmetlerini aradım kimse sorunun neden olduğunu bilmiyor sonra bağlandığım bir müşteri temsilcisi kimliğimi ön tarafa koyup beklememi söyledi. Bir şekilde şifreyi almayı başardım bu arada buraya kadar anlattıklarım hiç abartmıyorum 4 ay sürdü sonra ben bir hata yapıp kart isteme cüretinde bulundum hiç olmadığım adreslere gitti kartım sonra bir daha yollamışlar kartı yine gelmedi adresi değiştirdik yeni evin adresini yazdık gelmedi. 2022 mayısından beri kartım gelecek artık müşteri hizmetlerini aramıyorum kartı gerçekten gönderiyorlar sa bile şu anda bilgilerim başka birinin elinde olabilir ama Fibabanka hiçbir şeyi umursamadığı gibi bunu da umursamıyor adres değiştiremediğim için ne müşteri hizmetlerinden ne mobilden kartım gelmiyor şubeye gitme durumum yok. Oturduğum şehirde Fibabanka yok maalesef.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Fibabanka Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 sa 2 dk
Fibabanka Logo
24 Şubat 04:42

Merhaba Sayın Naim Yüce A. , yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz ilgili birimlerimizle paylaşılmış olup en hızlı şekilde değerlendirecek ve sizinle iletişime geçilecektir. Mutlu günler dileriz.

Naim
29 Mart 16:15

Bu firmadan kart alabilmem için zor kullanmam gerekti ondan dolayı kesinlikle tavsiye etmiyorum sorunum çözüldü ama teşekkür etmiyorum

Benzer Şikayetler

Fibabanka Şifre İşlemleri

profile
22 Haziran
521

Vatan Bilgisayar'dan aldığım 10 taksitli cep telefonu için 7 taksitimi her ay 15 gün önceden ödedim. Son 3 taksitim kaldı ve şifremi unuttum. Çipli kimlik kartı ve yüz tanıma ile sisteme giremedim. Önceden sakalım yoktu, şimdi sakallıyım. Fibabanka dan şifre almak için, sakalımı mı keseyim? Diğer b...

Fibabanka Uygulamaya Girilmiyor. Sürekli

profile
3 gün önce
194

Fıbaba uygulamasında yüz tanıma sistemiyle 6 aydır sorun yaşıyorum. Çözüm odaklı olduğunuzu söylemiştiniz. Başka telefonlarda denediğimizde sistem çalışmıyor. Bir kişi görüntülü arama yaparak ben olduğumu doğrulamalı. Şifre almak için uğraşıp duruyoruz. Bu sizin bankacılığınız mı?

Fibabanka Kurumsal Uygulama Şifre Alamama.

profile
6 gün önce
242

Fibabanka tarım kurumsal müşterisiyim kurumsal uygulamanızı indirdim şifre alamıyorum. Ankara kurumsal şube nin numarasını verdiler kaç kere aradım açan yok. Genel merkez numarasından kayıt açtırdım dönüş yok. Sorunumun acil çözülmesini istiyorum. Çalıma sistemi çok kötü.

Fibabanka Şifre Almıyorum Hiçbir Şekilde Giremiyorum

profile
1 hafta önce
571

Fibabanka Yüz tanıma okumuyor. Acilen giriş yapmam gerekiyor. İnternet bankacılığında fakat şifreyi unuttuğum için kimlik ve yüz okutarak şifre alacaktım yüz okuma aşamasına gelince yüz tanımıyor çok fazla uğraştım lütfen yardımcı olun çok acil giriş yapmam gerekiyor

Fibabanka 1 TL Çekme Talebi

profile
1 hafta önce
239

Fibabanka mobil bütün bilgilerim doğru olmasına rağmen girişimi engelledi. Ne banka kartı ne t. C. Kimliğimle tekrar şifre almama uygulama hata veriyor en son müşteri temsilcisine bağlandığımızda başka bir banka kartından 1 TL çekeceklermiş. Bunun güvenlikle ne alakası var. Başka banka kartım yok de...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Fibabanka Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 sa 2 dk
Benzer Şikayet Yaz