Fibabanka ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Fibabanka Durduk Yere Uğraştırıyor

1.695görüntüleme
Hava
Hava 20 Kasım 2020 14:37

Tarafıma gelen mesajla ilgili bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradım. Bana bilgi alamayacağımı söylediler, telefonu kapattım. İnternet bankacılığa girmek istediğimde internet kanal kullanımının müşteri hizmetleri tarafından kapatıldığını fark ettim. Müşteri hizmetlerini arıyorum yardımcı olmuyor. 

Kredim var borcumu ödeyemiyorum. Kredim olmasa gerçekten kullanmam, hesabımı kapatırım. Kanallarımın aktif hale getirilmesini istiyorum. Durduk yere insanları uğraştırıyorsunuz. Şubeye çağırıyorsunuz. İşlemlerimi şubeden yapsam neden internet bankacılığı kullanayım derhal hizmetlerimi aktif edin.

Gelişme
Gelişme

4 hafta önce

Sürekli aynı şeyi yazıyorsunuz talebinizi aldık en kısa sürede iletisim kuracağız vs vs ne arayan var ne soran şubeyi arıyorum açılmıyor müşteri hizmetlerini arıyorum şubeyi arayın diyor dalga geçiyorlar sürekli aynı şeyi söylemeyin ilgilenin artık. Kanallarımın derhal aktif hale getirilmesini talep ediyorum.

4 hafta önce

Şikayet yazmama rağmen ilgilenilmedi, internet bankacılığımı ve telefon bankacılığıma hiçbir şey söylenmeden bloke konuldu, kredi borcum var ödeyemiyorum, derhal kanallarımın aktif hale getirilmesini istiyorum, sürekli faiz işliyor, keşke Fibabanka'dan kredi çekmeseydim.

Fibabanka Logo
Fibabanka20 Kasım 2020 15:54

Merhaba Hava Hanım, yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz ilgili birimlerimizle paylaşılmış olup en hızlı şekilde değerlendirecek ve sizinle iletişime geçilecektir. Mutlu günler dileriz.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler