Fibabanka Bireysel Emeklilik İptali!

Tulin Tulin22 Temmuz 21:05

Cayma hakkını kullanmak için kendilerine ulaştım. On gün sonra bir zahmet geri döndüler. Form yollayacaklarını söylediler. Bir hafta sonra da formu yollaya bildiler. Bir hafta sonra form geldi aynı gün doldurup yolladım. Fiba banka 8 temmuzdan beri ödeme yapacak diye bekliyoruz. Derken 22 Temmuz da kredi kartımdan bir kez daha para çekmişler. İptal ettiğim bireysel emekliliğin ödemesini nasıl olur da keserler anlayamadık. Aradık hata olmuş 2 ile 7 gün içinde iade edeceği dediler.  Eşim ile aynı gün başvurmuştuk, onun Garanti BBVA da idi vallahi billahi bir hafta içinde parasını yatırdılar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Tulin 04 Ağustos 23:03

Şikayet Var'a teşekkürler. Fiba emeklilik sınıfta kaldınız. Arkadaşlarınız bayramdan bir hafta önce aradılar kurban bayramı arefe gününde yatıracağız dediler. Sonra arefe günü tekrar aradılar kusura bakmayın arefe günü EFT olmuyormuş dediler. Kamera şakası gibi. Sayenizde bayrama paramızı alamadan sıkıntılı girdik. Neyse ki bayramdan sonra yatırırdılar. Tam bir ay süren zamanda kendi paramızı alabildik.

profile-icon Tulin 25 Temmuz 23:29

Kredi kartımdan kestikleri ücreti iade ettiler. Ancak hala toplam bireysel emeklilik ödememi yatırmadılar. Bir daha Fiba emeklilik ile çalışmayacağım. Şikayet var teşekkürler

Fibabanka Logo Fibabanka 23 Temmuz 08:51

Merhaba Tülin Hanım, yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz ilgili birimlerimizle paylaşılmış olup en hızlı şekilde değerlendirecek ve sizinle iletişime geçilecektir. Mutlu günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler