15 Mayıs
#11975826

Fibabanka Almadığım Kredinin Taksitini İstiyor!

25/03/2019 tarihinde Fibabanka bir müşteri temsilcisi aradı ve faizsiz Carrefour'dan kullanabileceğim 1.500 TL'lik kredinin olduğunu söyledi bende kabul ettim işlemler bitince telefonuma SMS geldi ve müşteri temsilcisinin bana 11.500 TL'lik Zen Pırlanta kredisini kullandırdığını gördüm bunu söyledim ben böyle bir krediye onay vermedim dedim müşteri temsilcisi bir yanlışlık olduğunu hemen iptal edip beni geri arayacağını söyledi ve telefonu kapattı. Daha sonra o arkadaş beni aradı ve iptal ettiğini söyledi bende güvendim. Fakat 03/05/2019 tarihinde SMS geldi ve benden onay vermediğim ve iptal olduğu söylenen kredinin ilk taksitinin ödemesinin son günü olduğunu öğrendim. Bunun üzerine hemen müşteri hizmetlerini aradım en hızlı şekilde gerekeni yapacaklarını ve beni en kısa süre içerisinde arayacaklarını söylediler.


Ne yazık ki ne gerekeni yaptılar ne de geri aradılar. Bunun üzerine 10/05/2019 tarihinde tekrar aradım herhangi bir şekilde düzeltme olmadığını söyledim tekrardan inceleyip geri döneceklerini söylediler bende derhal Genel Müdürlüğü aradım beni müşteri hizmetlerine bağlayacaklarını ve takım liderleri olan İ****Hanıma görüştüreceklerini söylediler. İ***Hanım aynı gün içerisinde çözümün biraz zor olduğunu ama 13/05/2019 tarihine kadar gerekeni yapmaya çalışacaklarını söyleyip telefonu kapattı. Bu son seferde gerçekten düzelteceklerini düşünmüştüm ki 15/05/2019 tarihinde Fibabanka Genel Müdürlüğünden telefon geldi. N*** ismindeki hanımefendi gecikmem olduğunu ne zaman ödeyeceğimi sordu bunun üstüne şaka yapıyorsunuz herhalde ben sizden sorununuzu çözdük özür dileriz diye aramanızı beklerken siz beni bunun için mi aradınız dedim ve anladım ki Fibabanka tamamen kurumsal ve profesyonel bir yapıdan uzak.


Böylesine basit kendi hatalarından kaynaklanan bir şeyi bırakın düzeltip özür dilemeyi üstüne bir de beni gecikmeye atarak diğer bankalar nezdinde itibar eksikliği yaptılar. Ticaretle uğraştığım için kredi skorum çok önemli ve sağ olsun Fibabanka kullandırmadığı, benim istemediğim, onay vermediğim ve aslında hiç olmayan bir kredinin ödememem gereken taksitini ödemediğim için beni gecikmeye attı ödeme yapmamı istedi ve geçen onca sürede hatalarını telafi etmedi. Çalıştığınız banka böyle bir banka ne yazık ki ben acı bir şekilde öğrendim.

Ali Ali 3.014 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Fibabanka Temsilcisi24 Mayıs

    Merhaba Ali Osman Bey, yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz ilgili birimlerimizle paylaşılmış olup en hızlı şekilde değerlendirecek ve sizinle iletişime geçilecektir. Mutlu günler dileriz

Ziyaretçi Yorumları