Fibabanka 3 Gün Önce Kredi Çıktı Müşterisi Olunca Olumsuz Değerlendirdi

Barış Barış06 Ağustos 17:37

1ooo tl lik kredi çıktı 4 Ağustos gününe kadar kullanın denildi. Sonra kurye 5'inde geldiği için tekrar başvuru yaptım olumsuz değerlendirdi. Müşterisi olunca direkmen 600 TL lik ürünü bile vermiyorsunuz diğer bankalara ödemelerim düzenli gecikmiş borcum yok. Çalışanım maaşlı ama sistem red veriyor diyor o zaman niye müşteri olun dediniz çıkmıyorsa niye müşterisi oldum. Değerlendirme sisteme bırakılır mı diğer bankalar para kredi verirken diye sizden alım dedim komik duruma düştüm resmen.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Barış 13 Ağustos 20:22

Müşteri temsilcisi tarafından 1 hafta sonra tekrar deneyin hatta istediğiniz zaman deneyebilirsiniz dendi. 1000 TL'lik kredinin kurye gelene kadar suresi doldu tekrar başvuru yapınca olumsuz değerlendirdi. Aradan 1 hafta geçmesine rağmen N11 sistemimde alışveriş kredisi red veriyor. Çözüme kavuşturulmasını talep ediyorum.

Fibabanka Logo Fibabanka 06 Ağustos 17:40

Merhaba Barış Bey, yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz ilgili birimlerimizle paylaşılmış olup en hızlı şekilde değerlendirecek ve sizinle iletişime geçilecektir. Mutlu günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler