01 Mayıs 2014

Fiat'tan Dönüş Yapan Olmadı.

Aracımızdan çalınan malzemeleri uzun uğraşlar sonunda bir kısmını Fiat'tan aldık. Çalınan malzemelerimizin montajı için birmot servisine aracım 48.000 km de iken gittim fakat çaldıkları malzemeleri geri vermek çok zorlarına gitmiş olacak ki aracımın km 61.000 olarak girmişler sisteme ve ben şuan aracımı 50.000 bakımına götüremiyorum. Amaçlarıda aracımı garantiden düşürmek. Defalarca arayıp şikayetimizi bildirmemize rağmen dönüş yapan olmadı.

Mahmut 457 Okunma

Cevaplar

 • Mahmut 21 Mayıs 2014

  söyleyecek birşeyleri olmasa gerek ki epeydir susuyorlar.

 • Mahmut 10 Mayıs 2014

  henüz arayan soran yok unutturmaya çalışıyorlar galiba.

 • Mahmut 07 Mayıs 2014

  henüz hiç kimseden ses seda yok.

 • Mahmut 06 Mayıs 2014

  aynı şikayetimi koç holdinge vede tofaş fiat otomobil a.ş email yoluyla ilettim bakalım bu hukuksuzluğa kim dur diyecek.

 • Mahmut 06 Mayıs 2014

  çalınan malzemelerimizi geri vereceklerini söyleyip karakolda birsürü dil döktüler inandık. malzemelerimizin bir kısmını alamamışken aldığımız malzemelerde çok zorlarına gitmiş olacak ki henüz dönüş yapan olmadı. akıllarınca aracımın km fazla yazarak beni cezalandırıyorlar.

 • Mahmut 01 Mayıs 2014

  müşteri temsilcinizin ne zaman arayacağını ne gibi bir işlem yapacağını yazarsanız daha iyi olacak. her şikayete standart msj göndererek sorunların çözümlenmesini değil daha da mağduriyetlerin artmasını istiyorsunuz.

 • Fiat Temsilcisi01 Mayıs 2014

  Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla, Fiat Müşteri Hizmetleri 4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön