Toplam çözüm sayısı
..
Fiat ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Huseyin'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Fiat Yedek Parça Bulunmaması!

2.496görüntüleme
Huseyin
Huseyin 13 Aralık 2016 16:51

Marea 2001 model aracım bulunmaktadır, aracımın yedek parçahakkında zorluklar çekiyoruz ve bu Türkiye genelinde kronik bir problemdir, parça konusunda tüm Marea kullanıcıları şikayeti bulunmaktadır bu konuda tarafınıza ve Birmot ® yetkililerine başvurulmuş ama gelişmeler bulunmaktadır.

Fiat Logo
Fiat14 Aralık 2016 10:48

Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla,4442255

Huseyin
Huseyin14 Aralık 2016 11:36

Detaylı olarak buradan şikayetime cevap verirseniz hem ben hem de diğer kullanıcı arkadaşlar faydalansa çok güzel olur sayın Fiat yetkilileri hem Türkiye'de üretilen ve parça sorunu olmaz dediğimiz araçlar üretiyorsunuz kullanıcılarında tek avantajı buna dayalı olarak Fiat markasını tercih etmekte ama Fiat otomobil markası bunu müşteriye parça sorunu olarak dönüşünü yapıyorsunuz bu yeni üretimde olan Linea, egea, punto, doblo v. b. Araçlarınızda'da gelecek senelerde aynı parça sorunları yaşanacaktır bu net bir olanak bunun önüne geçilmesi gerekmektedir, uzak doğu araçlarında bile bu şikayetler bulunmamaktadır 20 senelik araçlarına parça bulunabilir çok komik durumdasınız Fiat otomobil firması.

Huseyin
Huseyin02 Ocak 2017 12:37

Merhaba, fiat kullanıcılar ailesi olarak servis fiyatları yüksek ve bizim kullanmakta olduğumuz Fiat Marea marka araçlarımızın yedek parça sorunu ise cabası biz bu konuda zorlanmaktayız ve yedek parça hususunda ise bir çok parçanın tedarik edilememesi Marea kullanıcılarını üzmektedir, aracın ve Fiat firmasının sözünün arkasında durmamasına işaret edebiliriz bu konuda, ciddi miktarlarda yedek parçası olmayan ve yedek parçalarını fahiş oranlarla satış yapan bir marka olma yolunda ilerlemekte olan Fiat görünmektedir. Fiat Marea Krank kasnağı 1.6 16v piyasada ve servislerde bulunmamaktadır Kapı gergi takımları karşılığı bulunmamaktadır bulunan bir tedarikçi var çok yüksek fiyatlara satmaktadır. Tüm Marea modellerinin far çeşitleri orijinal bulunmamaktadır piyasa raflarında tek tük bulunan ürünler ise neredeyse arabayı benzinle yaktıracak türden fiyat vermekteler. Mareaturkiye grubu olarak

Huseyin
Huseyin06 Ocak 2017 14:49

Fiat - TOFAŞ firması sattığı araçlarının arkasında durmamaktadır, sanki sahipsiz bir araç olarak piyasaya bıraktığı araçlarının müşteri memnuniyet kısmını çok aşağılara çekmeye başlamıştır. Genelleme olarak bakıldığında yeni üretilen ve ileride model değişimi yüzünden eski model olacak araçları içinde aynı müşteri memnuniyeti problemleri mi yaşanacaktır?

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler