22 Ekim
#12830769

Fiat Sorumsuzluğu

2015 Fiat Linea araç sahibiyim 2 ay önce serviste zincir değiştirdim ve ses yapıyor servise gittim ses şarj dinamosu yaptığını söylediler ve yaptırmadım kaç tane özel servise gittim sesin zincirden geldiğini söylediler ve araçta yağ sızıntısı var dediler bu zamana kadar aracı park ettiğim yerde yağ sızıntısı yoktu aracı servisten aldığım gün otoparka aynı yerine bıraktım olduğu gibi zemin yağ olmuş gittim servis e biz size söyledik dedi bende bu zamana kadar nokta yağ yok zeminde dedim o zaman lifte aldılar kartel tıpasını tam oturmamış bu kadar sorumsuz servis bahanesi de kartel de eziklik varmış ondan tam oturmamış fark etmesem araçta gram yağ kalmayacak bu kadar sorumsuz firma.

Öner Öner 4.857 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Öner23 Ekim

    Firmanın işle alâkası yok sözde servis bu seferde başka sorun çıkardılar geçen ay bozuk dediği parça şimdi sağlam deniliyor ve zincire sorun olmadığı söyleniyor yağ pompası bozuk Muş işleri ile ilgili olsalardı bunu ilk gittiğim zmn bulurlardı ve aracı ilk gittiğimde teslim aldım yağ tıpasını tam takmamışlar su gibi yağ damlatıyor du tekrar gittim tıpa bozuk olduğu için. Oturmamış bahane bakmasak motor yatak sarardı ve kabullenmezdi kesin firma müşteriye suç bulurdu. Erkay yetkili servis e boşa gidip ücret ödemeyin

  • Fiat Temsilcisi22 Ekim

    Değerli müşterimiz, ürün ve hizmetlerimizle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgilendirme sağlanacaktır. FIAT Müşteri İlgi Merkezi 444 22 55 Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları