Fiat Solma Yapılan Parçanın Garantiden Değişimi!

Ramazan Ramazan14 Mart 19:46

Fiat Egea 2017 model aracımın direksiyon üstündeki hava yastığın olduğu yerdeki krom çitanın soyulması ve solma yapması. Balıkesir Edremit'te ki bayiye gittim durumu anlattım ama bir hafta geçmesine rağmen ne arayan oldu ne de soran kendim gittim durumu anlattım bir tane usta sorunun sizden kaynaklı olduğu söyledi ya bir şeyleri anlamamak için saf olmak lazım. Sis farın etrafındaki krom ile direksiyonun üzerindeki aynı kalite ve ikisi de solmuş. Ama kapı kolları sağlam sıkıntı yok ve kullanıcı hatası diyorlar. İnsanları soğutmayın ve saf yerine koymayın. Parçanın değişmesini istiyorum yoksa hem ben ve çevrem için fiyat hayatımızdan çıkar. Küçük bir parçayı bile bize mal ediyorsunuz yazık.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ramazan 17 Mart 20:10

Çok yanlış yaptınız hiç çözüm yolu bile sunmadınız. En azından yari fiyatına deseniz yine belki bir nebze beni mutlu olurdu ama artık. Bedava bile yapsanız takmam ve en kısa surede aracı değiştireceğim. Devlet memuruyum ve kesinlikle çevreme tavsiye etmeyeceğim.

Fiat Logo Fiat 15 Mart 14:56

Değerli müşterimiz, ürün ve hizmetlerimizle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgilendirme sağlanacaktır. FIAT Müşteri İlgi Merkezi 444 22 55 Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler