06 Temmuz
Yorum Yap
#10634107

Fiat Servisin Hatasından Dolayı 15 Bin TL Motor Yedik!

Aracımı su kaçağı için Ali Uğurlu Ankara yetkili servisine götürdüm. Araca bakıldı hortumların değişmesi ön panel içinde radyatörün değişmesi gerektiğini 1500 TL masrafın olduğunu bildirmeleri üzerine gereken ne varsa yapılması talimatı verdik aracın tamiratı uzun süreceğinden geçici araç tahsis ettiler bayinizden oldukça memnundum 10 yıldır çalıyorum bir çok personeliniz B** E** bey tanırlar. Konuya gelince araç yapıldı 1 hafta sonra aradım geldim ödemeleri yaptım Ankara'da 5 10 km yaptım yapmadım servis kayıtlarınızda km kaydı var annemin ameliyatı için İstanbul'a yola ailemle çıktım. Bolu Dağı tünelinden sonra aracım yolda istop etti aracı sağ çektim araçta hiç su kalmadığını ve hararet ibresinin de 1 tık bile yükselmediğini gördüm araç çalışmadı acil İstanbul'a gitmem gerekiyordu ki hala İstanbul'dayım 1200 TL çekici buldum aracı otobanda bıraktım çekiciye konum attım yolda otobüslere otostoba başladım ailemle hiçbir otobüs firması durmadı. En yakın Bolu'dan taksi durağına ulaşarak 600 TL anlaştım ve İstanbul'a acil gitmek zorundaydım. Araç Ali Uğurluya çekici tarafında teslim edildi 2 gün sonra aracın su kaçağından dolayı motor yapılmasını 10bin ile 15 bin TL masrafın olduğunu bildirdi B** ve E** bey bende bu araç daha yeni 1500 TL bedel ödenerek su kaçağı olduğu için servisiniz çıktı ve bunun Ali Uğurlu yetkili servisi olduğunu bildirdim. Bu konuyu üst düzey yetkililerle görüşmesini talep ettim lakin tarafıma hala bu konuyla ilgili bir dönüş sağlanmadı. Bu hata tamamen hukuki yollarla gitsem hem maddi hem manevi kayıplarımı kazanacağımı biliyorum aracı size marj dinomasu arızalı diye getirmedim su kaçağı arızası için getirip bu bedelide 1500 TL'yi su kaçağı için ödedim motorun arızalanması da su kaçağı olduğu için bu nedenlerden dolayı bu konuyu ele alarak mağduriyetimi gidermenizi ve hukuki maddi manevi onca sıkıntımı aramak istemem bu konu hakkında olumlu olumsuz dönüşlerinizi bekliyor aracımın plakası da 06tc***.

Tuncay 985 Okunma

Cevaplar

 • Tuncay12 Temmuz

  Su Kaçağı İçin 1550 TL verdim 500 km Sonra su kaçağından motor yedi 15.000 TL istediler hata bizim değil diyerek savuşturdular bugün yasal süreç başlatım.

 • Tuncay12 Temmuz

  Su Kaçağı İçin 1550 TL verdim 500 km Sonra su kaçağından motor yedi 15 TL istediler hata bizim değil diyerek savuşturdular bugün yasal süreç başlatım.

 • Tuncay06 Temmuz

  Teşekkür ederim bekliyorum aramalarını olumlu olumsuz dönüşünüzü buradaki arkadaşlarla paylaşacağım.

 • Fiat Temsilcisi06 Temmuz

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla,4442255

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler