29 Ekim 2019
#12870562

Fiat Punto Yolcu Airbag Çatlağı Oluştu

2012 model Fiat Punto 1.4 lounge s&s dualogic aracım daha 53.000 km de olup yolcu airbag kısmında bir anda çatlak oluştuğunu fark ettim. Aracımı önümüzdeki ay satmayı planlıyordum, şimdi kara kara düşünüyorum.


25 yıldan beri bir çok marka ve model araç kullanıyorum ve airbaglar hayatımızda 20 yıldır var neredeyse ve bu kadar tuhaf bir şeyle ilk kez karşılaşmaktayım. Fiat aracın ikinci el değerini düşüren bu durumdan dolayı ne aracımı değerinde satabilirim ne de alıcı kişiye araçta airbag ile ilgili sorun olmadığını izah edebilirim.


Fiat servisine ve genel merkezine şikayet bildiriminde bulundum, bakalım araçlarının arkasında duracaklar mı merak ediyorum.

Bariş Bariş 3.008 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bariş23 Aralık 2019

    Bulmuş oldukları çözüm, aracın yaşı 10 yaş altında olduğu için iyi niyet indirimi vererek yedek parçanın % 60 ini bana ödetmek. İmalat / fabrika hatası olduğu belli olan bu kusuru karşılamak için dahiyane önerileri karşısında diyecek tek sözüm Fiat marka araç almayın demek mi olması gerekir? Aracının arkasında durmayan üretici değil sömürücüdür mü dememiz gerekiyor? Çok yazık.

  • Fiat Temsilcisi23 Kasım 2019

    Değerli müşterimiz, ürün ve hizmetlerimizle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgilendirme sağlanacaktır. FIAT Müşteri İlgi Merkezi 444 22 55 Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları