01 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10733686

Fiat Punto Aracın Göğüslükte Çatlama Oluşması!

Punto aracımda göğüste hiçbir darbe almadı. İlk sahibiyim güneşten daima koruduğum halde ince çizik şeklinde çatlamayı gördüm bu zamana kadar değişik yaşlarda aracım oldu. Böyle bir durumla karşılaşmadım. Araç 2011 model kilometresi 76.000 de bu durumla karşılaşınca şaşırdım servisine gittim. Biz bu durumu fabrikaya bildirelim oradan gelecek cevaba göre size haber veririz dediler. Genel kanı göğüslük komple değiştiriyoruz. Yaklaşık maliyeti de 6.000 civarında bununda % 40 belki % 50 'sini karşılayabilirler dediler.


Dünya markası olan Fiat imalat hatasından oluşan bu sorunu kendi bünyesinde karşılamalıydı. Araç sahiplerini servisle baş başa bırakıyor. İnternette ve servislerden gelen bu şikayetleri inceleyip göğüslük ürecisi ile ArGe çalışması ile geri beslemeyi yapıp. Bu sorunu gidermeliydi. Çünkü çatlağın olduğu yerde airbag var bu da ilerde oluşacak kazalarda can emniyetini koruyamadığı gibi cam emniyetini tehdit edebilir. Fiat' tan veya TOFAŞ 'tan bu konu üzerinde titizlikle üzeride durulmasını beklerdim. Fabrikadan gelecek sonucu beklemekteyim.

Ercan Ercan 1.694 Okunma

Cevaplar

  • Fiat Temsilcisi01 Ağustos 2018

    Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla,4442255

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler