Toplam çözüm sayısı
..
Fiat ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Fiat Marea Yedek Parça Bulunmaması

5.516görüntüleme
Mahmut
Mahmut 31 Aralık 2016 16:10

Şahin marka aracım varken ekmek aldığım bakkaldan neredeyse yedek parçasını da alıyordum. Marea'nın bir parçasını bulmak için ya 5-10 tane parçacı geziyorum. Ya da zaten bulamıyor internete geçip her yerden parça aramaya çalışıyorum. Yazık değil mi kardeşim bizim boş yere geçen zamanımıza. Neymiş 10 seneden sonra parça üretilmesi zorunlu değilmiş. Benim 199 ®8 model aracım 10 yaşını geçti de 1985 model ** daha sıfır mı?

Liberty kullanan arkadaşlarımızın bir stop lambası bulabilmek için ne zahmetlere katlandıklarını ve buna rağmen bulamadıklarını, bulsalar dahi sıfır Linea farının iki katı para vererek ancak alabildiklerini biliyor musunuz. Ben şöyle sıralayayım size birkaç tane parça; 1-hava filtresi hortumu 2-hava filtresi bağlantı dirseği 3-hava filtresi bağlantı hortumu 3- Airbağ 4-tavan oluk çıtası 5-kalorifer kapak motoru 5-dış Fiat Marea yazıları aklıma gelenlerden bazılar daha bunlar.

Fiat Logo
Fiat01 Ocak 2017 10:21

Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla, 4442255

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler