Toplam çözüm sayısı
..
Fiat ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Fiat Marea Parça Sorunu Bitmiyor

5.433görüntüleme
Erhan
Erhan 02 Ocak 2017 13:48

Marea sol stop ihtiyacımız var, fakat bir türlü bulamadık veya bulduklarımız fahiş fiyat vermekteler. Nedenini sorduğumuzda ürünün üretimden kalktığını bu yüzden karaborsaya düştüğünü söylemekteler. Yaptığımız görüşmelerde servis çok kolay ve geçiştirici cevaplar vermekte 10 yıl sonrasında parça tedariği zorunlu değil gibi bir cevap vermektedir. Bu tür cevaplar Fiat markasına zarar vermekten başka hiçbir fayda sağlamayacaktır. Ben şahsım adına Egea hatchbak aracınızı çok beğenmekteyim ve 2017 sonuna doğru alıp uzun yıllar kullanmak istiyorum. Lakin, ileride Marea aracımda yaşadığım bu sorunu yaşayacak mıyım sorusu aklımızı karıştırmakta. Fiat olarak bir fark yaratmak ve gerek servis, gerek müşteri memnuniyeti olarak potansiyel müşterilerinizede bunu ispatlamak durumunda olduğunuz kanaatindeyim. Marea araçlarımızın yedek parça sorunlarının en kısa sürede çözülmesini talep ediyoruz.

Fiat Logo
Fiat02 Ocak 2017 17:51

Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla, 4442255

Erhan
Erhan04 Ocak 2017 13:17

Aynı gün Müşteri hizmetleri aradı fakat çözüme yönelik bir yol izlenmedi. Kadın alındığını ilgili arkadaların bilgilendirileceğini söylediler ama maalesef herhangi bir gelişme yok.

Erhan
Erhan04 Ocak 2017 13:18

Aynı gün Müşteri hizmetleri aradı fakat çözüme yönelik bir yol izlenmedi. Kaydın alındığını ilgili arkadaşların bilgilendirileceğini söylediler ama maalesef herhangi bir gelişme yok.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler