28 Ekim 2019
#12863347

Fiat Kartaş LPG Dönüşümü Fiyaskosu

Fiat Egea sw 1.6 araca sahibim. Fiat yetkili servislerde ekim ayında LPG dönüşümü kampanyası varmış. Ben Zonguldak'ta ikamet etmekteyim, aracımın LPG dönüşümü için Ankara'da farklı bayilerle görüştüm, Fiat Kartaş aracımın dönüşümünün gün içerisinde tamamlanacağını söylediği için randevumu alıp 28 ekim tarihinde aracı götürdüm. Aracı bıraktıktan bir saat sonra servis aradı, ellerindeki sw kitinin içinden Sedan kit çıktığını dönüşüm yapamayacaklarını, kitin değişimi 2 hafta sürebileceğini söylemiş, aracını alıp gidebileceğimi söylemişlerdir. Kartaş'in sözüne kanıp Zonguldak'tan kalkıp geliyorum, kitin içinden farklı kit çıktı gidebilirsiniz deniyor. İşin kötü yanı yakın zamanda uygun olduğum başka vaktim de yok, tek uygun vaktimi heba ettim. Fiat müşteri hizmetlerini aradım şikayetiniz alınmıştır deniyor. Kimseden bir kusura bakmayın özür dileriz lafı bile duymadım. Hem kampanyayı kaçırdım, hem vaktim boşa gitti. Fiat müşteri hizmetlerini iyi biliyordum, tam bir hayal kırıklığı.

Mehmet Mehmet 18.023 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Fiat Temsilcisi19 Kasım 2019

    Değerli müşterimiz, ürün ve hizmetlerimizle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgilendirme sağlanacaktır. FIAT Müşteri İlgi Merkezi 444 22 55 Saygılarımızla.

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı12 Kasım 2019

    Kartaş herhangi bir dönüş sağlamadı, Fiat müşteri hizmetleri beni Ereğli Keleşler bayisine yönlerdirdi, Abdullah bey ve Muhammet bey çok ilgilendiler, montajımız bayinin yönlendirmesiyle Kar otogaz tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştirildi, teşekkürler.

Ziyaretçi Yorumları