10 Kasım
Yorum Yap
#11133996

Fiat Grande Punto 1.3 Active Kronik Sorunlar!

Fiat Grande Punto 1.3 active aracımın direksiyon arıza ışığı yanmaktadır. Bunu araştırınca kronik bir sorun olduğunu ve herkesin şikayetçi olduğunu gördüm. Aynı şekilde sol arka kapı kilidi de kronik sorunludur. Fiat bu sorunları ortadan kaldırmak zorundadır. Aksi takdirde canıma malıma kastettikleri için hem maddi hem manevi tazminat davası açacağım. İnsanların başına bir kaza gelince mi şikayet edeceğiz o zaman mı dile getireceğiz? Fiat kurumsallığını gözümde yetirmiş durumda.

Ferdi 610 Okunma

Cevaplar

  • Ferdi12 Kasım

    E mailde yetkili servislerimizle iletişime geçiniz demişsiniz bunun üzerine çağrı merkezinizden ceyda hanımla götüştüm. Dediler ki 150000 km kadar belli bir % oranla servis ücretini karşılıyoruz hepsini değil yani. 150000 km geçmişse bizdende kaynaklansada aracın ömrü 150000 kadar ondan sonra ne haliniz varsa ya da paranız yettiği kadar buyurun gelin servisimize. Yasal haklarınıza başvurabilirsiniz diyor. Nasılsa bizden çıkmış araç diyor resmen... Tam bir fiyasko bir daha Fiat asla almam ve kimseye de tavsiye etmem.

  • Fiat Temsilcisi11 Kasım

    Değerli müşterimiz, ürün ve hizmetlerimizle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgilendirme sağlanacaktır. FIAT Müşteri İlgi Merkezi 444 22 55 Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler