28 Kasım
#13076678

Fiat Garantili Araca Ücretli Akü Değişimi Yaptı!

2017 model 1.3 Doblo kargo araç aldım aracım 90 bin olmadan akü bitti müşteri hizmetlerini aradım aracımın aküsünün bittiğini söyledim ve bana yol yardım göndermelerini istedim bana aracın aküsünün ücretli değişeceğini ve 2 yıl garantili olduğunu söyledi bize aracı satarken 150 bin veya 3 yıl hangisi önce dolarsa garanti biteceği söylendi maalesef Fiat'a yakışmayan bir davranışla karşı karşıya kaldım.


Araçtaki garanti ne işe yarıyor anlamıyorum biz o zaman niye yetkili servise gidiyoruz her 10 binde bakıma aracımız giriyor ve dünyanın parasını veriyoruz peki niye veriyoruz bu paraları? Bizim alnımızda enayi yazmıyor kusura bakmayın aracımız yetkili servise götürüyorsak bunun sebebi garantili oluşundandır daha önce de sıfır Doblo premio aldım, bu sorunla karşılaşmadım gelen servis personeli akünün bakımı düzenli yapılmamış olabilir dedi, biz kime güveneceğiz garantili araca ücretli akü değişimi yaptık beni kandırdığınız için teşekkür ederim Fiat çok kötüsünüz.

Doğan Doğan 880 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Fiat Temsilcisi29 Kasım

    Değerli müşterimiz, ürün ve hizmetlerimizle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgilendirme sağlanacaktır. FIAT Müşteri İlgi Merkezi 444 22 55 Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler