sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Fiat Fiyat Ducato Şanzıman Baskı Sıkıntısı

Ramazan Ramazan07 Şubat 14:33

2009 Fiat Ducato servis bakımlı olup aracımı servise götürdüm... Araç vitese girmede geri vitese hiç girmeme ya da sert girme sorunu vardı. Diğeri gelmeden diğeri değişin dedim yaklaşık 4800. TL gibi para verdim aracı çıktıktan sonra vitese giriyor ama sert giriyordu... Servise sordum bunlar genetik dediler... Sonra araba gittikçe kötüye gitti vitese girmemeye başladı verdiğimiz para çöpe attık... Meğer şanzıman su almış dişliler vites değiştiren paslanmış bunlar yani şanzıman sıkıntısı olan aracı sen tut vites halat vites topuz yani gereksiz işlemler yaptılar ama yine boş...

Bu araç sıkıntılı en düşük modelinden tutun en yüksek modeline kadar baskı balata ile şanzıman sıkıntısı var daha yazmaya edindiğim çok sorunu var sorunları geçici değil para kazanma politikası olduğunu söyleyebilirim... Bütün kusurları genetik yani yapmanızda yapmasanıza aynı sıkıntısına devam edecek bana araç soran olan varsa kesinle yönlendirmem servisinde sıkıntılarına söylerim... Benim mağduriyeti giderin desem minnet yok. Ona ekstra boş şeyler söyleyip dururlar garantiye girmez ne kusuru bana yüklerler.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Fiat Logo Fiat 07 Şubat 15:06

Değerli müşterimiz, ürün ve hizmetlerimizle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgilendirme sağlanacaktır. FIAT Müşteri İlgi Merkezi 444 22 55 Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler