Fiat ***egea Otomatik Viteslerde Park Hatası Kronik!

Emre Emre18 Mart 10:08

2017 aralık ayında sıfır Egea 1.6 e- torg otomatik easy Plus aldım. Araç çalıştırmadan yarım kontak çevirdiğimde tam çalıştırmadan araç * ****araç park da değil lütfen park konumuna alınız**** uyarısı veriyor. Sorun yüzünden İzmit Yılmazlar'a yaklaşık 5 6 kez gittim sorun çözülmedi yazılım atıp yalandan sorun görülmemiştir deyip gönderiyorlar. Gölcük Beykar'a gittim yaklaşık bu hatadan dolayı 3 kez de orayla görüştüm ilkten yazılım atıp bıraktılar sorun çözülmeyince vites kutusunu değiştirdiler. Hata hala devam etmekte. Aracımın servis giriş çıkışları ve değişen parçalar yüzünden satmak istediğim zaman servis bakımlı dediğimde serviste yapılan işlemleri görecek ve alıcıyı kuşkulandıracaktır. 

bildiğiniz serviste çalışan personel gibi bir şey oldum. Fiat genel müdürlüğünden. Gelen koordinatör arkadaşlar aracı yarım gün incelemeye aldılar ve kapı açıkken çalıştırma esnasında uyarı olarak bu yazıyı veriyor dedi kapı açıksa***kapı açık**** uyarısı vermesi gerek araç park da değil park a alınız demesi ne demek. Hata sürüş modunu ne kadar da etkilemese de hata hatadır büyüğü küçüğü yok. Bugün satış fiyatı 100.000, 130.000 TL arası para kazanmak kolay değil hemşehrim bu ülkede hep sorun hep sorun adam akıllı bir işimiz düzgün gitmez. 

 

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Fiat Logo Fiat 18 Mart 11:52

Değerli müşterimiz, ürün ve hizmetlerimizle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgilendirme sağlanacaktır. FIAT Müşteri İlgi Merkezi 444 22 55 Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler