Fiat Egea Hız Gösterge Camı Sorunu

Alper Alper1 hafta önce

24 şubat 2020 tarihinde Fiat Tan Oto Ankara bayisinden sıfır Egea 1.3 urban Plus araç aldım. Aracı aldıktan sonra hız gösterge cami sol alt bölümde yoğun çizik veya tabakadan oluşan deforme bir bölüm tespit ettim. Aracı teslim alırken fazla ışık olmadığı için fark edilmemişti ama gündüz ortamında ziyadesiyle belli oluyor.

Fiber glass kaliteli bir bezle sildim ama geçmiyor. Geçmediği gibi kılcal çizikler yayılmaya başladı. Resimleri TOFAŞ'a attım. TOFAŞ bu durumun garanti dışında olduğunu ve kullanıcı hatası olduğunu söylediler. Bu hususta kesinlikle herhangi bir kusurum kesinlikle söz konusu değildir. Çok titiz bir kullanıcıyım.

Daha önce bindiğim başka araçlarda bu tür sıkıntı ile karşılaşmadım. Ekran çabuk çiziliyor. İlk defa sıfır aldığım bir araçta daha ilk günden böyle bir durumla karşılaşmam ve de garanti kapsamında hiçbir şey yapılmaması beni çok üzdü. Ben çizik ve deforme olmuş göstergeli araca binmeye devam mı edeceğim? Fiat olarak yardımcı olmanızı ve aracınızın arkasında olmasını talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Alper 1 hafta önce

Maalesef Fiat problemi çözmeye yanaşmadı... Sözde sıfır araç aldık. Sözde 5 yıl garantili... Ufak bir sıkıntıda yardımcı olunmadı daha büyüklerinde sizlere nasıl güveneceğiz. Pişmanım Egea aldığım için. Artık kendi cebimden parasını vereceğim.

Fiat Logo Fiat 1 hafta önce

Değerli müşterimiz, ürün ve hizmetlerimizle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgilendirme sağlanacaktır. FIAT Müşteri İlgi Merkezi 444 22 55 Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler