Fiat Ducato Plastik Gaz Pedalının Kırılması!

Ali Ali1 yıl önce

Dün akşam 2009 model Fiat Ducato aracımızla otobanda 5. Viteste giderken gaz pedalının yerinden kırılmasıyla fren pedalının altına girdi. Bu esnada gaz pedalının frenin altına girmesiyle fren devreye giremedi. O sırada motor freni ile hızımı düşürerek orta şeritten sağ şeride çekip zar zor nefes alabildim. Ben soğukkanlı davranışım ile olabilecek bir zincirleme kazadan kurtulabildim ancak ya soğukkanlı olmasaydım?

Gaz pedalı gibi bir parçanın plastik bir malzemeden yapılması ve bu malzemenin iç kısmının boş olması nedeniyle kırılması, Fiat'ın arabalarında malzemeden ne kadar tasarrufa (!) gittiğini göstermektedir. Bu parçaların plastik malzemeden yapılmasıyla Fiat'ın insan hayatını ne kadar umursadığı belli oluyor!

Bu modellerin iş ve okul servislerinde kullanıldığı, gaz pedalı değil de fren pedalının da kırılabileceğini varsayarsak bu model araçlara kesinlikle sürülmesini ve binilmesi uygun değil.Aracı en kısa süre içerisinde satıp kurtulmayı düşünüyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ali 1 yıl önce

Rezalet üzerine rezalet! Servis randevusu ayarlanıpta bir şeye bakılmadan direkt ücret söylendi! Ürünün kalitesinden çalan bir firmadan nasıl bir hizmet beklenebilir ki?

Fiat Logo Fiat 1 yıl önce

FIAT ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. 4442255 Müşteri İlgi Merkezi'miz en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler