24 Ekim
#12844690

Fiat Bir Türlü Çözülemeyen Kronik Problem

2019 03 25 tarihli Fiat gürses bayiinden Egea 1.4 stil paket 0 bir araç aldım aldığımdan kullanışından gayet memnundum fakat araç 4700 km de yağ lambası yandı servisi aradığımda beni servise davet ettiler motorun fabrika çıkışlı ince yağı olduğunu motor çalışmasından kaynaklı yağ eksilmesi olabileceğini söylediler tekrardan yağ takviyesi yapılıp işlemin tamamlandığı söylendi.


Şu anda aracım 7400 km tekrar yağ lambası yanmakta geçtiğimiz pazar günü Fiat Gürses Esenler şubesinin gerçekten 0 ilgili personellerini aradım bana kimse hiçbir şekilde yardımcı olmadı benimle satış esnasında ilgilenen arkadaşı da aradım fakat kendisi Fiat merkez numarasını verdi merkezden bir bayanla görüştüm kendisi bana kurtarıcı göndermeyi talep etti daha sonra alay eder gibi pazar günü olduğunu ve aracımda yağ olmadığını ve koymayı unuttuğumu söyleyip tekrardan beni başka bir kurtarıcıya yönlendirdi aktardığı kişi şu anda hiçbir işlem yapamayacağını sadece aracı çekici çağırıp aldıracağını söyledi ben kabul etmedim daha sonra satıcı ile tekrar konuşup ürünün aynı sorunu tekrar ettiğini söyledim ve araştırdığıma göre ürünün kronik bir sorunu olduğu ile ilgili internette birçok yazı okudum ve sosyal medyada Egea Club adlı platformda paylaşımda bulundum Türkiye'nin en iyi markası olduğunu düşündüğüm Fiat markası beni mağdur etti bana ayıplı mal satan firmayı Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet edeceğim .

Mehmet Mehmet 23.827 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet24 Ekim

    Merkezden aradılar ellerinde herhangi bir rapor olmadığını servisten bilgi alındığını sorunun tekrar etmesi durumunda yardımcı olacaklarını söylediler gerçekten inanılmaz. 7 ay önce aldığım araç arızalı ve halen çözümü yok süreçten sıfır memnuniyetle ayrıldım. Haklarımı sonuna kadar kullanacağım.

  • Fiat Temsilcisi24 Ekim

    Değerli müşterimiz, ürün ve hizmetlerimizle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgilendirme sağlanacaktır. FIAT Müşteri İlgi Merkezi 444 22 55 Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları