13 Kasım 2013

Fiat Aracımın MP3 Çaları İmalatçı Firmaya Gönderiliyor!

Büyük hevesle aldığım aracımın CD'si çıkmıyor. Bakım sırasında bildiriyorum, servis CD'yi söküp üretici firmaya tamirata gönderecekmiş ve 3 ay bekleyecekmişim. Üretici firma derken kendimi toplama bilgisayar aldım gibi hissettim. Fiat güvencesiyle aldığım araç Fiat güvencesinden çıkmış ama haberim yok.

Rahatsızlığımı müşteri hizmetlerine bildirdim, döneceğiz size dediler; döndüler ve size ikame radyo sağlayacağız denildi. Tamam dedim, bir süre beklememi istediler. Tekrar aradılar böyle hizmetlerinin olmadığını, takamayacaklarını ve söküp direk yollayacaklarını söylediler. Ben bu logoya yakıştıramadım tüketici mahkemesine gidip sorunu çözüp bunu satıp kurtulacağım.

Hüseyin 484 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin02 Aralık 2013

    Yapmayın dönüş, bilerek açmadım hep aynı hikayeler. Tüketici mahkemesinden ben size dönüş yapacağım aracıma toplama araç muamelesi yaptığınız için!

  • Hüseyin22 Kasım 2013

    Tekrar arayıp söküp tamire göndereceğiz dediler. Sözde(!) yardımcı olacaklardı. An itibariyle sizi mahkemeye vereceğimi beyan eder, aracımada toplama muamelesi yaptığınız için şahsım ve tanıdığım/tanımadığım tüm herkezi markanızdan uzak tutmak iadına var gücümle savaşacağım...

  • Fiat Temsilcisi13 Kasım 2013

    Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla, 4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön