13 Mayıs 2013
#1793322

Fiat Aracımın Boya Sorunu Var!

Fiat Punto Marka aracım var. 86.000 km de bulunmaktadır. Ancak aracımın pek çok yerinde boya vernik atığı meydana geldi. Aracımın uzun süre bende olup , (otopark) ve itina ile kullanmama rağmen bu şekilde bir sorunla karşılaşmam beni gerçekten rahatsız etti. Diğer marka ve modellerde pek çok aracın boyaları gayet canlı bir şekilde dururken tüm bakımlarını yaptırdığım ve Fiat'ı severek kullandığım aracımda bu sorunu yaşamam hayal kırıklığı oldu. Bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Murtaza Murtaza 340 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Fiat Temsilcisi10 Nisan 2014

    Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla,4442255

  • Murtaza17 Mayıs 2013

    Fiat Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmede beni Fiat servisine yönlendirdiler orada tespit işlemi yapıldı Mevcut şikayetim teyit edildi. Ancak FİAT tan yapılan aramada kendilerinin yardımcı olamayacaklarını belirtmiş olup, 86.000 km araçın boya ve vernik atığı normal olduğu savunulmuştur. Piyasada sadece araç satmak olarak görev adleden bu firmanın tüketici karşısında ne kadar ciddiyetsiz olduğunun bir göstergesidir. Tüm Fiaz araç sahiplerine ve adaylarına duyrulur.Paranız FİAT'a BOŞA gitmesin. Teşekkürler.

Ziyaretçi Yorumları