19 Eylül 2013 #2020452

Fiat Aracımın Bagaj Tesisatı Problemi!

2012 model Fiat Linea aracımın bagajı yaklaşık 1 yıldır sürekli sigorta attırıyor. Servis sigorta değiştirip gönderiyordu. Daha sonra bagaj kapısının kilidi problem olduğu söylenip kilidini değiştirildi. Fakat sigorta attırma problemi devam ediyor. Şimdi de problemin tesisatta olduğu söylenip tüm tesisat elden geçirileceği ve aracımın iç döşemelerinin sökülmesi gerektiği söyleniyor.


Şimdi size bir soru. Araçları nasıl test ediyor musunuz? Hadi test yaptınız neden böyle bir problem çıkıyor? Kalite standartlarınız ne? Neden 1 yıllık aracımın iç döşemelerinin firmanız yüzünden sökülmesi gerekiyor? Ben bu aracı satmaya kalktığımda alacak kişiye derdimi nasıl anlatacağım?

Taner 688 Okunma

Cevaplar

  • Taner23 Eylül 2013

    2 sefer fiat tarafından arandım. aracım servisten çıktı. Fakat vites konsolu yerine düzgün oturtulmamış takılıp duruyorum. Ben bilir kişi olmama rağmen döşemelerin söküldüğünü bir bakışta anlayabiliyorum. İzalasyon yaptık dediğiniz şey bantlamadan ibaret mi? Ben aracı satarken satın alacak olan kişie nasıl ne anlatabilirim? Servislerinizin kalitesini ölçmüyor musunuz? Fotoğraflar elimde araba kapının önünde isteyen yaptığınız işin kalitenizi görebilir. Kaldı ki sizinle bu kalite standartlarınıza göre görüşmenin pek faydalı olabileceğini sanmıyorum. Bir de bu olayları Italya Fiat fabrikası ile görüşmek için gerekli yerlerden yazı için bilgi alıyorum. Italya ya başvuru yapmak gerektiğini düşünüyorum. Onların da kalite standartları sizin ki ile aynı mı? Bu tür problemler de nasıl bir tutum sergiliyorlar, sizinle nasıl bir anlaşma imzalayıyorlar, standartları nasıl belirliyorlar, belirlemiş oldukları standartlara nasıl uyup üretim yapıp servis hizmeti verdiğinizi sorgulayıp sorgulamayacaklarını göreceğiz. Saygılarımla.

  • Fiat Temsilcisi19 Eylül 2013

    Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla, 4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön