13 Ocak 2016

Fiat Araç Teslimatında Eksik Donanım Problemi!

Buradan Fiat yetkililerine sesleniyorum. Tüketici olarak en az 45.000,00 TL ve üzeri bir ödeme yaparak firmanız araçlarından alıyoruz. Yadırgadığım bir konu aracı teslim alırken araçta olması gereken ki çoğu firma bunu yapıyor, (Paspas, oto araç seti, ilk yardım çantası ve yangın tüpü dahil, bAzı araçlarda bagaj filesi) gibi; bu tür aksesuarları bayileriniz den adete dilenir gibi istememiz.


Sizce ülke genelinde yüksek müşteri potansiyeline sahip bir firmanın bu kadar basit aksesuarlarının eksik olarak müşteriyi mağdur etmesi doğru mudur? Ha derseniz ki onu da piyasadan sizler temin edin amenna elbette alırız ama diğer firmaların uygulamasını sizlerde yapın lütfen.

Ergin 774 Okunma

Cevaplar

  • Ergin09 Kasım 2016

    Konu hakkında tarafıma kısa bir sürede dönüş yapılmış olup kendilerince olan mazeretlerini bildirdiler ve kendilerince haklı olabilirler. Dönüşleri için teşekkür ederim.

  • Fiat Temsilcisi03 Şubat 2016

    Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla,4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön