Fiat 2020 Model Egea Street 7 HD Ekran Bulunmuyor

Bedrettin Bedrettin21 Eylül 11:39

Eylül 2020 de teslim aldığımız sıfır Egea hb Street modelinde 7 HD Ekran bulunmamaktadır. Firmanın Egea kataloğunda aşağıda görüleceği üzere müşteriler yanıltılmakta, ve her modelde istisna yazmaksızın 7 inç ekran bulunduğu ifade edilmiş dahası katalog sayfasında bu kısım street modelinin altına yerleştirilmiştir.

Satıcının tüketiciyi yanıltmaması Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereği yasal sorumluluktur. Dahası kataloğun altında oldukça ufak tabloda dahi bu 7 inç kısmı Ağustos yani bizim sipariş tarihinde yazmamakta olup yeni güncellenen kataloğa eklenmiştir. Ancak aşağıdaki ifade yeni katalogda dahi yer almaktadır.

Bu noktada müşteri memnuniyeti ilkesini öne çıkaran TOFAŞ-Fiat grubundan aracımıza katalogda söz verilen ses ve ekran sisteminin vaat edildiği üzere ücretsiz olarak takılmasını, aksi takdirde durumun gerekli adlı makamlar ve de müşteri memnuniyet ve araç yorum sayfalarında dile getirilerek bizim dışımızdaki tüketicilerin de mağduriyetinin engellenmesine çalışılacağı ihbar ve ihtar ederiz. Araca ait proforma fatura ve araç detayları ektedir. Talep halinde diğer belgeler de paylaşılabilir.

''Egea ailesindeki her model, yüksek çözünürlüklü ve DOKUN&KAYDIR özellikli dokunmatik ekranlı  uconnect™ 7” HD tablet ekran, bluetooth®, ses aktarma, ses tanıma, SMS okuyucu ve USB bileşenlerine sahip BİLGİ-EĞLENCE sistemi fonksiyonları ile donatılmıştır; ''

Cevaplar

Fiat Logo Fiat 21 Eylül 12:44

Değerli müşterimiz, ürün ve hizmetlerimizle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konu hakkında tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgilendirme sağlanacaktır. FIAT Müşteri İlgi Merkezi 444 22 55 Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Osman 22 Eylül 21:39  

  Bomboş laf olsun diye yapılmış bir şikayet. İstediğiniz hukuki süreci başlatsanız da bir şey çıkmaz. Sonuçta her paket arabanın o pakette gelecek donanımı yazıyor. Ayrıca katalog vs için model farklılık gösterebilir ibaresi yazılıyor.

 • profile-icon Ersel 22 Eylül 16:58  

  Katalog 25 sayfada Street seçeneğinde tablet olmadığı çok net. Her modelden kasıt Sedan, hatch back ve station wagon dur ve ücretini ödediğinizde donanım, opsiyonel olarak takılır. Benim ücret ödeyeceğim şeyi sizin bedava talep etmeniz süper olmuş

  np_image1 Ekli Görsel Var
 • profile-icon Ümit 22 Eylül 12:35  

  Bedrettin bey genelde katalog ve afişlerde ürün görselleri temsilidir, modellerde farklılıklar olabilir şeklinde benzer açıklamalar yazılır. Tüm afişlerde araçların en dolu paketleri resmedilir. Aşağıdakine benzer şekilde bir durum söz konusu mudur?

  np_image1 Ekli Görsel Var
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Coşkun 22 Eylül 15:23  

  Katalogda veya görselde ne görünüyorsa satılan malın o olması gerekir. Öyle resmin veya afişini alt kısmına görseller farklılık gösterebilir yazmak dahi alıcıyı bağlamaz. Satıcı resimde görünen i vermelidir. Benim bildiğim doğru budur.

 • profile-icon Mert 22 Eylül 12:02  

  Bedrettin avukat mısın

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler