31 Ekim 2016

Fiat 2016 Model Araçta 2013 Sürüm Tarihli Navigasyon!

Fiat Eylül 2016 tarihinde Fiat marka Doblo araç satın aldım. Aracın özelliklerinde dahili navigasyon vardı. Aracı kullanmaya başladıktan bir müddet sonra navigasyondaki haritada adres bilgilerinin güncel olmadığını gördüm. Navigasyonu incelediğimde sürüm tarihi 12/2013 yazılıydı. Güncelleme yapmak istedim. Güncellemenin İnternet üzerinden yapmam gerektiği söylendi. İnternet üzerinden güncelleme ise ücretliydi. Bu durumu Fiat yetkililerine ilettiğimde ise, navigasyon firması ile yapılan anlaşma gereği, yapacakları bir şey olmadığı ifade ediyorlar. 2016 model sıfır km araç satın alıyorsunuz, ne yazık ki üzerinde fiyat ödeyerek tercih ettiğiniz navigasyon geriye dönük sürüm tarihi olan özelliği ile müşteriye sunulmaktadır.

Murat 7.276 Okunma

Cevaplar

  • Murat02 Kasım 2016

    Hala dönüş yapan yok

  • Murat31 Ekim 2016

    Fiat Fiat 2016 Model Araçta 2013 Sürüm Tarihli Navigasyon... Fıat Eylül 2016 tarihinde Fıat marka Doblo araç satın aldım. Aracın özelliklerinde dahili navigasyon vardı. Aracı kullanmaya başladıktan bir müddet sonra navigasyondaki haritada adres bilgilerinin güncel olmadığını gördüm. Navigasyonu incelediğimde sürüm tarihi 12/2013 yazılıydı. Güncelleme yapmak istedim. Güncellemenin İnternet üzerinden yapmam gerektiği söylendi. İnternet üzerinden güncelleme ise ücretliydi. Bu durumu Fıat yetkililerine ilettiğimde ise, navigasyon firması ile yapılan anlaşma gereği, yapacakları bir şey olmadığı ifade ediyorlar. 2016 model sıfır km araç satın alıyorsunuz, ne yazık ki üzerinde fiyat ödeyerek tercih ettiğiniz navigasyon geriye dönük sürüm tarihi olan özelliği ile müşteriye sunulmaktadır.

  • Fiat Temsilcisi31 Ekim 2016

    Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla,4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön