Fiat Yolcu Hava Yastığı Göğüs Bölümünde Kronik Çatlak.

Onur K. |

Öncelikle Fiat'ın müşteri hizmetleri ve hassasiyetinin, rakibi dahi olamadığı Reanult kadar bile olmadığını belirtmek istiyorum. Fiat'ın kendisi tarafından da kronik bir hata olduğunun bilinmesine rağmen faturasını müşterisine çıkarması, kendi köküne dinamit koymasıdır. Özellikle 2007-2008 model grande puntolara bakın en az %40'ında yolcu airbag bölümünde çatlak var.

Başvuru yaptığımızda hem servis hem genel merkez kaçacak, sıyrılacak delik arıyor. Son derece acınası hallerini gördükçe inanın ben utandım. Bundan sonra kesinlikle Fiat kullanmayı düşünmüyorum. Bu dünyada faturayı bize ödetebilirsiniz ama öbür dünyada fatura kime kesilir belli olmaz.

Etiketler :

Hava Yastığı Konsol ve İç Aksam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur K.
  10 Kasım
  20:00

  Bu kadar kaçamak bir şirket olamaz. Hala bana ulaşılmadı.Daha önce de dedğim gibi ancak bu dünya'da kendi günahlarını müşterilerine ödetebilirler... Bugün var olmalarının sebebi olan müşterilerine! böyle bir sorumsuzluk olamaz...

 • 07 Kasım
  09:02

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255