Fiat Yine Sorun, Bıktım Artık...

Murat Ç. |

Aracım 2013 Model Punto 1.3 Multijet Lounge Kilometresi 16500 de. Bu kilometreye kadar daha önce başıma gelenleri yazdım. Onlarca sorun oldu, şimdi ise aracımın sol aynası titriyor. Daha önce sağ aynada aynı sorun nedeni ile değişti. Yetkili diye bir şey yok Fiat'ta.

Yetkiliyim diye merkezden aradığını söyleyen kişilerin hepsi günü geçirme peşinde. Bıktım artık servise gidip gelmekten. Aracımı kapalı garajda tutuyorum, karda tuzlu yollarda kullanmıyorum, kaza veya en ufak sert bir kullanımım yok ama sürekli sorunlarla uğraşıyorum. Çözüm yok. "Onar-düzelt-ayarla-gönder "bıktım artık. Benim ikinci aracım bu sıfır aldığım aynı firmadan, tövbe ettim artık...

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Ç.
  07 Nisan
  19:30

  07.04.2015 bu gün Fırat Oto /İstanbul servisi tarafından sol ayna kusurlu bulunup değiştirildi. Aracımın değişmedik -ayarlanmadık yeri kalmadı. Bir tane doğru düzgün, müşteri memnuniyetini önemseyen birisiyle görüşemedim. Bu kadar sorun fazla artık bıktım, bıktım, bıktım!

 • 06 Nisan
  17:08

  Sayın müşterimiz,
  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
  Saygılarımızla,4442255