18 Eylül 2014

Fiat Yetkili Servislerin Yetkisizliği!

Fiorino marka aracımı ses yapıyor şikayeti ile servise götürdüm.Sesin kapılardaki boşluktan olduğunu söylediler. Tabi arka koltuk da aynı mekanizma ile çalıştığından ondan da ses geliyormuş. Aracı servisten aldım. Bir müddet sonra tekrar ses yapınca kapıları kontrol etmek için baktığımda kusuru gördüm. Kapının kapandığı yerde kilidi tutan u biçiminde metal parça var üzerine bant sarılmış. Resmen tükürükle yapıştırılmış gibi bir iş. Uzatılmış garantisine de para da verdim. Tekrar götürdüm aynı servise kapıların contaları yıpranmış takviye yapılacak. Tabi arka koltukta takviye yapılacak conta yok. O da ayrı bir konu. Contadan olduğunu da sanmıyorum. Acilen işimin halledilmesini istiyorum.

Harun 2.510 Okunma

Cevaplar

 • Harun 06 Ekim 2015

  Bu markayı tercih ederken lüfen iki kere düşünün. Servislerinin durumu endişe verici. hâlâ mesaj geliyor. Servise gelipte 499 TL ve üzeri mekanik harcama yapanlara sırt çantası veriyorlarmış. Servise geldik de ne oldu?:)

 • Harun 08 Ekim 2014

  Servise gittim, ayar yapıldı denildi nasıl bir ayarsa daha önce bagaj kapağında boşluk için kullandıkları bantlar yerinde duruyor. Fotoğrafını da çektim ibret olsun diye. Sorunun iki yüzü var. Birincisi değişmesi gereken bir parça varsa (olduğunu düşünüyorum bu araç aldığımda böyle değildi) değiştirmemek için oyalama yapıyorlar, garantisinin bitmesi bekleniyor. ikincisi ise servisten müşteki olduğumdan bana ceza veriliyor. Bu basitlikten gerçekten sıkıldım. Bu acizlik karşısında yapacağım bir şey yok. Aracın garantisi bitince başka bir yerde parayla yaptıracağım. bu marka ile yaşadığım bu sorunda tüm alıcılara ibret olsun diyorum o kadar...

 • Harun 08 Ekim 2014

  müşteri temsilcisi arıyor ama yaptırım yetkisi yok, sorun halledildi denildi fakat daha önce bantla yaptıkları kapı ayarının bandı bile sökülmemiş, bu kadar büyük bir markanın düştüğü durum içler acısı.

 • Fiat Temsilcisi18 Eylül 2014

  Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla,4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön