Fiat Sıfır Aldığım Araç Kusurlu!

Süleyman Kamil K. |

10. 05. 2013 tarihinde teslim almış olduğumuz Fiat linea araçla ilgili sıkıntılar var. 1. gün benzin deposu açma plastiği kırıldı almış olduğumuz İnciroğlu Kayseri servisine gittik 1 gün sonra ücretle yaptılar araç teyibinin arka tarafı çalışmıyor sinyal lambası sağa dönünce kol tekrar kapanmıyor kime gidelim servise götürünce hemen müşteri hatası diye ücret alınıyor 1 gün olmuş deniliyor aldığımız firma inciroğlu yardımcı olmadı.

Etiketler :

Diğer

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Şubat
  10:21

  Sayın müşterimiz,
  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.
  Saygılarımızla,
  Fiat Müşteri Hizmetleri
  4442255

 • Süleyman Kamil K.
  09 Şubat
  10:06

  daha benzin kağında sıkıntı var açılmıyor servis tüm parçalarının değişmesi gerekiyor diyor aldığım gün kayseri inciroğlu bayisine götürdük hata sizin dediler ücret aldılar ik ay geçmedi yine arızalandı servise götürdük tüm arçaları değişmesi gerekiyor deniyor nasıl bir iş bu bu araçı aldığımızdan beri benzin depo açması sıkıntılı servis mi yapamıyor araç böyle mi üretildi bilmiyoruz ama bu sıkıntımın ücretsiz giderilmesini istiyorum bagaj kapağından depo açıyoruz petroldeki elemanlar bile fiat bu olur diyerek dalga geçiyorlar bu sıkıntıyı ilk günden itibaren dedik ücretinide ödedik hala sıkıntı var ne yapacağız