Fiat Servisin Hizmet Kusuru.

Hüseyin U. |

2012 Model punto Evo aracımızın bakımını yetkili servis de baktırmak için götürdük aracımız da start stop arızası olduğunu da bildirdik. Kontrol ettiklerin de işe debriyaj altında ki bir parçanın değişmesi gerektiğini söylediler. Ama parça siparişle geliyormuş. Aracımız İstanbul'a gideceğinden dolayı İstanbul'da yine arıza yapması durumunda yetkili servis de değişebileceğimizi ilettiler ve sadece direksiyon siparişi verildi 4 ay önce.

Aracımız İstanbul'da tekrar arıza verince yetkili servise götürdüğümüzde aracın garantisi bittiğini ve ücretli yapılacağını söylediler. 650 TL parça iyi niyet garanti ise 210 TL'ye yapılacağını söylediler. 210 TL'yi verip yaptıracağım Bir daha Fiat da almayacağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin U.
  13 Ocak
  00:21

  Bırakın ya müşteri temsilcisini falan Fiat mı değil mi Volkswagen aracımın motorunu değişti 20 binlik DSG şanzıman iyi niyetten siz hale 300 500 ün peşindesiniz...

 • 31 Aralık
  10:30

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255