22 Nisan 2014

Fiat Servisi Para İçin Eksik Bilgi Verdi.

Bir hafta kadar önce kullanmış olduğumuz Fiat Albea'da sorun çıktı. Avcılar Otomotive götürdüğümüzde 3.500 TL'lık bir ücret karşılığında sorunların çözüleceği rahatça arabayı kullanabileceğimiz söylendi. Yetkili servis olduğu için güvendik yaptırdık. Arabayı servisten aldık ilk kullanmamızda araba sorun çıkarttı.

Tekrar servise gidip biz yaptırdık sorunsuz kullanacaksınız dediniz ama sorun çıktı dedik. Bize verilen cevap; biz öyle bir şey demedik motoru bitmiş bu aracın. Madem motorda sorun var bize neden söylenmedi? o kadar masraf yapmazdık. Bunu yetkili servis güvenirliği inanarak teslim ediyoruz, para almak için yaptıkları şeylere bak . Bir de üstelik bize suçlu muamelesi yapıldı.

Eylem 2.430 Okunma

Cevaplar

  • Eylem 25 Nisan 2014

    Dönüşleriniz hiç bir şekilde çözüme ulaşmamış olup bana anlamsız şeyler söylüyorsunuz. Size sorum verilen kağıda imza atıldı ama neden kağıtta yazan bilgi ile servisin verdiği bilgi arasında tutarsızlık var sorum bu. Kağıtta yazanın aynısını neden telefonda söylemiyorlar sorunsuz kullanırsınız diyorlar. Birde bu yetmezmiş gibi servis bize sormadan neden arabamızı tamire başlamış şimdi bunun ücreti ayrı diyorlar. Size diyecek hiç bir şeyin yok markanıza zerre güvenim kalmadı. Hem farklı bilgiler ver hem de bize sormadan arabayı tamir etmek için aç ücret olacağını söyle.

  • Fiat Temsilcisi22 Nisan 2014

    Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla,4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön