12 Mayıs 2015

Fiat Servis Ve Problemi Çözmedeki Yetersizliği!

27.04.15 tarihinde aracımı Birlik Motorlu Araçlar Gebze Fiat Yetkili (!) servisine 40.000 km bakımı için götürdüm. Kapılardan gelen ses ve sürüş esnasında sola çekme sorunumu bildirdim. Aracı teslim aldığımda 40 km yol yapmış olduğunu, radyo frekansının o bölgede yayın yapan başka bir frekansa ayarlandığını, aracın özensiz temizlendiğini, camlarının bile silinmediğini, 3.stop lambasının çalışmadığını gördüm. İtiraz ettim, 3 defa yol testine çıktıklarını söylediler. Servis müdüründen bununla ilgili bir yazı aldım. Araçta sola çekme şikayeti devam etti. Fiat'a başvurdum. Başka bir servise yönlendirdiler. Gideceğim serviste de onarım ve işçilik ücreti ödeyeceğimi söylediler! Detay çok fakat yazılacak alan yok.

Oğuz 1.342 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz28 Mayıs 2015

    Yine aynı açıklama, yine arayan soran ya da özür dileyen yok! Bu saaten sonra FİAT'la işimde yok zaten! Servis hizmeti verebilecek markaları tercih etmek gerek gerçekten!

  • Oğuz18 Mayıs 2015

    Cevap 13 Mayıs, tarih şuan 18 Mayıs, arayan soran kimse yok, arayıp ne önerecekler ki zaten. FİAT'ı alkışlıyorum! tebrikler (!)

  • Fiat Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Sayın müşterimiz, Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır. Saygılarımızla,4442255

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön