Fiat Servis Personel İlgisizliği.

Erhan G. |

Beylikdüzü Birmot 04.06.2014 tarihinde aracımın davlumbaz vidası çıkmasından kaynaklanan lastiğe sürtmeden dolayı kopma vardı, garantiye girmez dediler. Şoför tarafındaki güneşlik yerinden çıkıyordu yolcu tarafındaki ile değiştirip aynısını takmışlar. Torpido arada takılıyor kapanmıyordu yayı değişmesi gerekiyordu şimdi daha kötü olmuş.

Sms gönderip aracınız eksiksiz arızaları giderilmiştir demezler mi? Araca su tutup içini ayak izleri doldurmuşlar tenezzül edip bez ile silmemişler. Ayrıca aracımın sağ tarafını sürtmüşler kabulenmiyorlar. Servisten latif koyuncu ya sorulmasını istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erhan G.
  11 Temmuz
  15:59

  aracımın sağ tarafındaki çizikler + içindeki çamur lekeleri sağolsun birmot çalışanları her türlü zorluğu çıkarıyorlar karşımıza.

 • Erhan G.
  11 Temmuz
  15:57

  aracımın sağ tarafındaki çizilmelerden benmi sorumluyum? malesef birmot taki çalışanlar dikkat etmiyorlar, ahmet beyden allah razı olsun.

 • 16 Haziran
  16:12

  Sayın müşterimiz,

  Fiat ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri temsilcimiz size en kısa sürede ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,4442255